MAYbeBeauty: Relacja ze spotkania

Rzadko pojawiam się na jakichkolwiek spotkaniach. Jestem raczej typem domownika - nie ciągną mnie większe spotkania czy wyjazdy. Do tej pory pojawiłam się tylko na See Bloggers, choć i z tym wahałam się do samego końca. Gdy dostałam maila z zaproszeniem na spotkanie MaybeBeauty w Gdyni postanowiłam od razu nie odmawiać - pomyślałam, że jeśli będzie to sobota to pojadę. I pojechałam.

 
Jestem wdzięczna dziewczynom, że o mnie pomyślały i zechciały mnie zaprosić, tym bardziej, że całe spotkanie odbyło się w bardzo kameralnym gronie. Cieszę się, że mogłam poznać nowe osoby, bo większość dziewczyn widziałam po raz pierwszy. Żałuję, że nie mogłam spotkać się z Paczajką, ale choroba nie wybiera - spotkamy się na SB, na pewno!


Spotkanie odbyło się w kawiarni ModernCafe w Galerii Szperk. Na początku zastanawiałam się czy to oby na pewno dobre miejsce. Galerie najczęściej kojarzą mi się z hałasem, szałem zakupów i mnóstwem ludzi. Monika jednak z autopsji wiedziała, że nic takiego nie będzie miało miejsca - w końcu codziennie obserwuje tą kawiarenkę zza lady w Starej Mydlarni (nie wchodziłam, w obawie o mój portfel, który i tak został opróżniony w CCC :) 

Trzy godzinki szybko zleciały na pogaduchach. Wymieniłyśmy się swoimi urodowymi trikami, ulubionymi blogami, czy zasadami dobrego bloga. Oczywiście nie samymi blogami człowiek żyje więc sobie trochę pożartowałyśmy i poplotkowałyśmy. Ciężko w tak krótkim czasie się lepiej poznać, ale nic straconego - rozmowy toczą się nadal, tylko przez internet.

Inicjatorką całego wydarzenia była Mariola, której jednak nie udało się wrócić na czas do Polski. Pałeczkę przejęła Monika i dopięła wszystko na ostatni guzik, a na koniec obdarowała prezentami od sponsorów. W paczuszkach znalazły się produkty takich marek jak: Delia Cosmetics, Farmona, AA Oceanic, MUSE Cosmetics, Diamond Cosmetics Poland, Lucy Minerals, Promoszop, Beauty Face, Bioxsine oraz Blueberry Store.


Większość kosmetyków tak cudnie pachnie, że miałabym ochotę od razu je rozpakować. Wśród dobroci znalazły się też dwa produkty do rzęs - być może moje w końcu wrócą do swojej dobrej kondycji. Promoszop ufundował bon do Sephory. Długo myślałam, kupić coś czy bon odsprzedać. A jeśli kupić to co? W końcu przestałam zwracać uwagę na cenę i wybrałam kosmetyki, które mam nadzieję jutro do mnie dotrą. No i może w końcu zacznę bawić się w zdobienie paznokci - akcesoria są, wystarczy odrobina motywacji

A takie dobroci przywiozłam:


Poniżej lista dziewczyn, które wzięły udział w spotkaniu - polecam odwiedzić każdą z nich, bo widać, że wszystkie wkładają dużo serca w prowadzenie swoich blogów.

1. Marlena - Plumka Opisuje
2. Justyna - Cosmetics My Addiction
3. Martyna - Martyna Piechowska
4. Patrycja - Amethyst Blog
5. Dagmara - Blue-eyed girls
6. Iza - Najlepsze Recenzje Kosmetyczne
7. Malwina - Kulturalne Maluchy
8. Monika - My mix of life

Dzięki dziewczyny. I do zobaczenia na See Bloggers?

Zdjęcia ze spotkania autorstwa Justyny i Malwiny

Komentarze