Zimowe darmowe tła na bloga - aż 30!

Za oknem gdzieniegdzie już prószy śnieg, powietrze zrobiło się mroźne - zima zbliża się wielkimi krokami. Może masz ochotę na odrobinę zimowej atmosfery na swoim blogu?

Zimowe darmowe tła na bloga

Możesz w tym celu na przykład przyozdobić nagłówek, albo prościej - zmienić tło bloga. Jeśli wybierasz tą drugą opcję - mam coś dla Ciebie. Przygotowałam kilka wzorów teł w różnych odcieniach. Wiadomo, że są gusta i guściki. Ja jestem za tym, by tło było miłym dodatkiem, a nie grało pierwsze skrzypce. Z tego też powodu wybrałam odcienie szarości, ewentualnie z dodatkiem pasteli. Jest z czego wybierać, więc mam nadzieję, że któreś wpisze się w Twój gust. Jeśli masz ochotę na inne połączenia kolorystyczne śmiało pisz w komentarzu - postaram się je w najbliższym czasie przygotować!

Jak pobrać tło?

Wystarczy nacisnąć na wybrany obrazek prawym przyciskiem myszki i wybrać "Zapisz obrazek jako".

Poniżej znajdziesz 30 pastelowych zimowych teł - korzystaj do woli!

darmowe zimowe tło na bloga - śnieżynki na ciemnoszarym tle darmowe zimowe tło na bloga - śnieżynki na szarym tle free winter pattern - śnieżynki na białym tle darmowe zimowe tło na bloga - szare śnieżynki na białym tle darmowe zimowe tło na bloga - zygzaki i śnieżynki ciemne darmowe zimowe tło na bloga - zygzaki i śnieżynki jasne darmowe zimowe tło na bloga - zygzaki i różne śnieżynki ciemne free pattern for blog grey free winter pattern for blog - zygzaki i reniferki ciemne darmowe zimowe tło na bloga - zygzaki i reniferki jasne darmowe zimowe tło na bloga - śnieg jasne darmowe zimowe tło na bloga - śnieg różowe darmowe zimowe tło na bloga - śnieg ciemne darmowe zimowe tło na bloga - śnieg jasne darmowe zimowe tło na bloga - śnieg i reniferki szare darmowe zimowe tło na bloga - śnieg i reniferki niebieskie darmowe zimowe tło na bloga - śnieg i reniferki różowe free snow pattern grey - śnieżynki szare darmowe tło na bloga - śnieg szary zimowe tło na bloga szaro - niebieskie darmowe tło na bloga - reniferki free snow pattern grey - śnieg szare free snow pattern grey - śnieg i reniferki szare free snow pattern dark grey - śnieg szare free snow pattern light grey - śnieg szare free snow pattern grey free snow pattern grey - śnieg szare free snow pattern blue- śnieg niebieski free snow pattern pink - śnieg szare

Jak wgrać tło do szablonu bloga?

Jeśli korzystasz ze standardowego szablonu bloggera, wejdź w pulpit bloga, a następnie "Projektanta Szablonów".  Teraz wybierz "Tło" - i wgraj dany plik z obrazkiem.

 Jak wgrać tło do szablonu bloga?

Któreś Ci się podoba?
Miłego korzystania!

Komentarze