karoLINKI - grudzień 2014 (nietypowe)

Chwaliłam już tatusiów i przepyszne ciasto według przepisu mojej mamy. Grudzień miał być miesiącem pochwał więc i karoLINKI będą w nietypowej formie - nie będę dziś polecać konkretnych postów, ale pokaże Ci jakie blogi w ostatnim czasie najchętniej odwiedzam.

karoLINKI - grudzień 2014 (nietypowe)

Muszę przyznać, że całkiem niedawno zrobiłam przegląd mojej listy czytelniczej (o czym pisałam we wpisie o wirtualnych porządkach) i sporo blogów poszło w odstawkę. Przestałam zaglądać na blogi, których autorzy promują się różnorakimi aferkami lub tworzą sztuczne zamieszanie, by wzbudzić zainteresowanie własną osobą. Pozostawiłam tylko te najbardziej wartościowe, inspirujące, ciekawe i atrakcyjne pod względem wizualnym.

Już od jakiegoś czasu zaglądam do Kameralnej, o czym już nie raz wspominałam. U Doroty znajdziesz bardzo ciekawe wpisy udekorowane pięknymi zdjęciami. Atmosfera na blogu jest tak przyjemna, że nie ma ochoty się go opuszczać (a pytanie o taki szablon dostaję przynajmniej raz w tygodniu). Raz odwiedzisz i przepadniesz - zapewniam!

Jeśli już piszę o pięknych zdjęciach, nie sposób nie wspomnieć o blogu Jest Rudo. Świetne poradniki, napisane w taki sposób, że nawet laik zrozumie. Sprzęt tylko potrzebny. I błagam o słońce!

Mimo, że niestety do minimalizmu mi daleko to lubię zaglądać do (na?) Simplicite. Może od tego patrzenia zmienię punkt widzenia :)

Nie mogę też pominąć Króliczka Doświadczalnego. Dobrze pamiętam początki Joanny, i muszę przyznać, że po szaraczku śladu już nie ma.

Blogów pisanych przez facetów do tej pory unikałam. Styl "kominkowy" bardzo mi nie odpowiada, a jakoś tak z góry założyłam, że każdy facet pisze tak samo. A to błąd. Wielki błąd. Całkiem przez przypadek trafiłam do Konduxa i zaglądam coraz częściej. Oprócz świetnych tekstów lifestylowych (bez żadnej agresji, chamstwa czy wulgaryzmów) znajdziesz też tutaj fotorelacje z Chin. Polecam!

Innym męskim blogiem, na który zaglądam jest Stay Flay - podoba mi się jego sposób pisania... i szablon :)

Pojawiam się też na blogu Bez owijania w bawełnę, Innoka, Interesting details from my world i Kosmetykoholizm, a od niedawna u Zofiany.

Daylicooking i W małym wariatkowie też znajdują się na mojej liście, a do tego dziewczyny razem z kilkoma innymi blogerkami stworzyły bloga Codzienne debiuty. W jednym miejscu chcą zebrać odpowiedzi na wiele trudnych pytań dotyczących codzienności: prowadzenia domu, gotowania, kosmetyków, pielęgnacji niemowląt, wychowania dzieci i tego wszystkiego z czym codziennie się borykamy. Jestem bardzo ciekawa jak projekt będzie się rozwijał, a że dziewczyny bardzo lubię, życzę im jak najlepiej.

Mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać... Jeśli jesteś ciekawa gdzie jeszcze zaglądam zajrzyj do archiwalnych karoLINKÓW.

Znasz te blogi? I na jakie Ty zaglądasz? Z chęcią poznam nowe miejsca!

Komentarze