Akcja "Piękna jesienią" - przyłączysz się? {+konkurs}

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Jesień mimo, że potrafi być piękna, to niestety chłód, zimny wiatr, deszcz i brak słońca często dają się we znaki. Zmieniamy wtedy swoją pielęgnację, stawiamy na inne kolory... dlatego pomyślałam, że świetnym pomysłem będzie akcja "Piękna jesienią". Na czym będzie polegać?


Pomyślałam, że taka akcja będzie świetną mobilizacją do regularnego pisania. Pogoda trochę rozleniwia, wiec przynajmniej ja potrzebuję sporej motywacji - a zobowiązanie się do publikowania daje porządnego kopa. Poza tym taka wspólna to też idealna okazja do poznania innych blogerek i ich blogów, oraz być może odkrycia kosmetycznych ideałów - dlatego mam nadzieję, że z chęcią się przyłączysz. Pierwszy tydzień zaczyna się dopiero 10.10, więc jest czas do namysłu!


Na czym polega akcja "Piękna Jesienią"?


Każdego tygodnia wystarczy opublikować jeden post:

10-16.10 - makijaż (przejdź do posta)
W pierwszym tygodniu wybierzemy najlepsze kosmetyki do jesiennego makijażu. Może to być podkład, ulubione cienie do powiek... 

17-23.10 - usta (przejdź do posta)
Usta to temat przewodni drugiego tygodnia. Uznałam, że warto im poświęcić oddzielną notką - tutaj podziel się ulubionymi kosmetykami do ust, idealnie pasującymi do jesiennego makijażu. 

24-30.10 - paznokcie (przejdź do posta)
Trzeci tydzień pod znakiem paznokci. Jakie kolory lakierów lubisz używać właśnie jesienią? A może chcesz zaprezentować jesienne zdobienie?

31.10-6.11- pielęgnacja twarzy i ciała (przejdź do posta)
Jesienią zmieniamy także kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne. Po jakie sięgasz najczęściej?

7-13.11 - włosy (przejdź do posta)
O włosy także trzeba zadbać  - a jesień nie jest dla nich zbyt łaskawa! Jak dbasz o to by zawsze wyglądały pięknie? 

14-20.11 - relaks (przejdź do posta)
Piękne chwile sprawiają, że i my czujemy się piękniej. Jakie są Twoje sposoby na jesienny relaks? Książka, domowe spa? Podziel się swoimi pomysłami

21-27.11 - podsumowanie (przejdź do posta)
Opublikuj posta z podsumowaniem akcjiDo akcji może się dołączyć każdy - nie ważne czy bloga prowadzisz tydzień, czy kilka lat!
Dodatkowo wpadłam na pomysł, by na koniec nagrodzić jedną osobę wybranym szablonem z karografia.pl lub kosmetyczną niespodzianką (do wyboru). Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie:


1. Obserwuj mój blog, opublikuj posta, że przyłączasz się do akcji lub udostępnij tego posta na fb lub instagramie (daj znać jaką formę wybrałaś) i poniżej dodaj link do swojego bloga (button "Add your link").
2. Umieść logo akcji wraz linkiem do tego posta w pasku bocznym.
3. Akcja trwa od 10 października do 27 listopada 2016. W każdym tygodniu opublikuj chociaż jeden post związany z tematem przewodnim (jeśli chcesz możesz umieścić logo akcji z linkiem do tej strony) i dodaj swojego linka pod moim postem rozpoczynającym tematyczny tydzień.
4. Do 27 listopada opublikuj u siebie podsumowanie wraz z linkami do wszystkich recenzji i dodaj link pod moim podsumowaniem.
5. Miło będzie jeśli każdego tygodnia zajrzysz chociaż do kilku innych blogów biorących udział w akcji i pozostawisz komentarz - poznajmy się nawzajem!
6. Po zebraniu wszystkich postów opublikuję u siebie zbiorcze podsumowanie wraz z linkami do Waszych blogów i wybiorę zwycięzcę.


Dlaczego warto wziąć udział?


  • to idealna motywacja do regularnego pisania
  • daj poznać swojego bloga
  • odkryj kosmetyki idealne na jesień
  • wygraj wybrany szablon lub kosmetyczną niespodziankę
  • baw się

Oczywiście możesz przyłączyć się do akcji "nieoficjalnie", nie biorąc udziału w konkursie :) Nie ważne, czy chcesz brać udział w konkursie, czy nie - dodaj swój link do listy uczestników (im nas więcej tym raźniej :)

EDIT: Ponieważ pierwszy tydzień już dobiega końca, a dostaję sporo zapytań czy można się dołączyć. Oczywiście, że można. Jeśli dopiero teraz dowiedziałaś się o akcji i chcesz wziąć udział w konkursie to po prostu w drugim tygodniu dodaj dwa posty - ten o makijażu i aktualny o szminkach :)


Lista uczestników:
Przyłączysz się?

Komentarze