Piękna Jesienią #3 {najlepsze lakiery hybrydowe na jesień!}

Kolejny tydzień akcji "Piękna Jesienią". Po ustach przyszła pora na paznokcie. Jak pewnie się spodziewasz u mnie będzie o hybrydach. Już dawno zapomniałam o zwykłych lakierach - hybryda daje mi ponad tygodniową trwałość i przepiękny połysk. Jakie kolory lakierów hybrydowych według mnie idealnie nadają się na jesień? Sprawdź sama!

Piękna Jesienią #3 {najlepsze lakiery hybrydowe na jesień!}


Część z tych kolorów pokazywałam już wcześniej i używam od dłuższego czasu, Dwa z nich jednak to absolutna nowość w moich zbiorach. Po jakie kolorki sięgam jesienią? 

Semilac Biscuit

Idealny delikatny róż pasujący do każdej stylizacji. Ładnie się prezentuje zarówno na krótszym paznokciu, jak i dłuższej płytce. Ten odcień chyba najczęściej gości na moich paznokciach. Kryje po dwóch grubszych warstwach, jednak czasem może się okazać niezbędna i trzecia.
HYCO nr 02

Biscuit od niedawna ma konkurencję. W moje ręce trafiły świeżutkie hybrydy Hyco. Ponieważ pastelowy róż gości na moich paznokciach najczęściej to właśnie ten odcień był moim pierwszym wyborem. Byłam też ciekawa porównania z Semilaciem. Postaram się niedługo zrobić małe porównanie, ale już teraz mogę wspomnieć, że dwie cienkie warstwy zapewniają bardzo dobre krycie, trwałość bardzo dobra. Odcień minimalnie inny, co możesz zobaczyć na poniższych zdjęciach, ale równie piękny!Semilac Cherry&Berry

Po pastelach czasem mam ochotę na coś weselszego. Wtedy sięgam po Cherry&Berry. To przepiękna malinowa czerwień z mieniącymi się drobinkami. Niestety kolor jest limitowany więc ciężko go dostać.
Semilac Dark Violet Dream

Teraz przechodzimy do moich ulubionych fioletów. Jeśli już decyduję się na ciemne odcienie to najczęściej właśnie fiolety. Dark Violet Dream jest tą jaśniejszą, delikatną wersją.
Semilac Black Purple

A teraz ciemniejsza wersja fioletu. Nazwa bardzo adekwatna bo w cieniu jest to raczej czerń wpadająca w fiolet, jednak pod światło wyraźnie widać, że to jednak fiolecik. Piękny, mocny kolor i mam wrażenie, że nawet lepiej się prezentuje na krótkich paznokciach.
HYCO nr 11

Przepiękne bordo, nieco wpadające w śliwkę. Kolor mocny, intensywny, ciemny - uwielbiam. Dwie warstwy i krycie idealne!
Semilac Blue Ink

Na koniec mała odmiana. Rzadko kuszę się na niebieskie odcienie, ale jesienią chętnie sięgam po granaty (teraz tym bardziej - będzie mi pasował do torebki). Wielką zaletą Blue Ink jest to, że już nawet pierwsza warstwa wygląda efektownie, a druga zapewnia głęboki ciemny odcień.
To moje ulubione odcienie lakierów hybrydowych na jesień. Jak widzicie z lakierów Hyco jestem równie zadowolona jak z Semilaców. Poniżej możesz zobaczyć pozostałe posty opublikowane w ramach akcji Piękna Jesienią. Jestem ciekawa na jakie kolory (i marki) ty stawiasz jesienią!


Posty opublikowane przez pozostałe uczestniczki:Komentarze