Zainspiruj się czyli najlepsze zdjęcia pierwszego tygodnia akcji Piękna Jesienią - makijaż

Mimo, że wahałam się czy w ogóle ruszyć z akcją Piękna Jesienią, to teraz uważam, że był to świetny pomysł. To genialna motywacja i aż sama rwę się to pisania, choć pogoda raczej zachęcałaby do lenistwa. Pierwszy tydzień był bardzo udany. Oprócz bardzo ciekawych notek nie sposób zwrócić też uwagę na piękne zdjęcia. Postanowiłam pokazać kilka najciekawszych zdjęć z zeszłego tygodnia (i podobne zestawienia pokazywać co tydzień - co Ty na to?). Dzięki temu możemy czerpać inspirację do pstrykania jeszcze lepszych fotek... A poza tym, nic chyba tak nie poprawia humoru jak publiczna pochwała? :) Bez zbędnego wstępu chciałam Wam pokazać zdjęcia, które najbardziej przykuły moją uwagę. Oczywiście Ty możesz mieć innych faworytów - i bardzo liczę na to, że nie zachowasz tej informacji tylko dla siebie!

Kate's Beautyland


Blogujemy tesujemy


Karolina Horsi


Agata Wełpa


Pink Lipstic 


Inspiracje dniaPodoba mi się, że niektóre z dziewczyn wykorzystały jesienne dodatki - wystarczy liść czy garść kasztanów, żeby zdjęcie wyglądało atrakcyjnie. Ale i bez tego zdjęcie może być piękne - czasem warto po prostu zadbać o kompozycję i zdjęcie samo w sobie będzie atrakcyjne. Spójrz chociażby na dwa ostatnie zdjęcia - minimalizm w czystej postaci, a przyciągają uwagę (przynajmniej moją) :) Od Karoliny z pewnością przygarnę patent z lustrem - wygląda to bardzo efektownie. A jeśli chodzi o makijażowe zdjęcia to Agata rządzi - ja nie mam ręki do takich fotek. Z chęcią przeczytałabym posta o powstawaniu takiej makijażowej sesjij od kulis.

Nad każdym zdjęciem masz link do posta autorki - możesz zerknąć i obejrzeć pozostałe, do czego zachęcam. Cała lista uczestniczek pierwszego tygodnia akcji Piękna Jesienią jest TUTAJ. A ten tydzień stoi pod znakiem szminek. Czytałaś już mojego posta? Jeśli nie to zapraszam - pod nim jak zwykle linki do innych uczestniczek akcji.

Które zdjęcia Tobie najbardziej wpadły w oko?

Komentarze