Zajnspiruj się #2 czyli 6 pomysłów na swatche szminek do ust {wg uczestniczek akcji Piękna Jesienią}

Zeszły tydzień akcji "Piękna Jesienią" stał pod znakiem szminek. Widać, że każda z uczestniczek włożyła serce w napisanie posta. Ale jak zrobić niebanalne swatche szminek, jeśli nie na ustach? Dziewczyny zaskoczyły mnie świetnymi pomysłami, więc musiałam Ci to pokazać!

Obiecałam, że co tydzień pokażę Ci najpiękniejsze zdjęcia wykonane przez uczestniczki akcji "Piękna Jesienią", ale nie sądziłam, że to będzie tak trudne. Każda z dziewczyny zasługuje na to by się tu znaleźć więc jeśli masz chwilę zajrzyj chociaż do kilku z nich, a na pewno nie pożałujesz (pod tym postem znajdziesz listę uczestniczek). 


Ponieważ wybór był trudny postanowiłam skupić się na jednym aspekcie. Jak w ciekawy sposób pokazać swatche szminek? Dziewczyny naprawdę  wykazały się kreatywnością. Ja pokazywałam szminki na ustach, ale po zrobieniu zdjęć doszłam do wniosku, że to nie był najlepszy pomysł. Nakładanie jednej szminki, zmywanie jej i nakładanie kolejnej odbiło się na stanie moich ust :) Zobacz jednak, w jaki niebanalny sposób można pokazać kolory kosmetyków do ust. Nad każdym zdjęciem znajdziesz link do autorki zdjęcia - zajrzyj i zobacz pozostałe fotki, naprawdę warto!

Agata Wełpa


Bogny Program


Karolina Horsi

 

Minimalistka


Nails my Passion


Racja PielęgnacjaZdjęcia to jeden z elementów, które przyciągają czytelników i zachęcają do pozostania na dłużej. Czasem ciężko pokazać swatche, ale jak widać, można to zrobić na wiele sposobów!


Jak Ci się podobają te sposoby na pokazanie kolorówki? Który sposób najbardziej Cię zachwycił?

Coś czuję, że w kolejnym tygodniu będzie jeszcze trudniej zdecydować o tym, które zdjęcia pokazać ;)

Komentarze