Wprowadź zimową atmosferę na bloga! {Zimowe tła na bloga do pobrania}

W zeszłym roku publikowałam zimowe tła na bloga i cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tym roku także postanowiłam coś stworzyć. Jeśli chcesz wprowadzić trochę zimowego nastroju na bloga to serdecznie zapraszam :)

Zimowe tła na bloga do pobrania

Tym razem to tylko jeden wzór, ale w kilku kolorach - tak, abyś mogła wybrać takie tło, które najbardziej pasuje odcieniem do Twojego bloga. Postawiłam na uniwersalne szarości oraz błękit. Jedno z teł zagościło już na karografii. A ty chcesz jedno?


ZOBACZ ZESZŁOROCZNY POST: Zimowe darmowe tła na bloga - aż 30!


Jak pobrać zimowe tło na bloga? 


Możesz wybrać jedno z powyższych, kliknij wtedy na obrazek prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz obrazek jako".  Jeśli za jednym razem chcesz pobrać wszystkie tła, kliknij na obrazek poniżej - od razu pojawi się możliwość zapisania pliku na dysku.

Zimowe tła do pobrania za darmo

Jak wgrać tło do szablonu bloga? 


Jeśli korzystasz ze standardowego szablonu bloggera, wejdź w pulpit bloga, a następnie "Projektanta Szablonów". Teraz wybierz "Tło" - i wgraj dany plik z obrazkiem.Skusisz się? Jeśli tak - pochwal się efektem!

---
Każde tło możesz pobrać za darmo. Tła są wyłącznie do użytku osobistego - nie można ich odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobały, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej!

Komentarze