Konkurs - "Coś pięknego!" {wygraj kosmetyczną niespodziankę lub blogowy szablon}

Dawno na blogu nie pojawił się żaden konkurs więc już to nadrabiam. Jeśli chcesz wygrać kosmetyczną niespodziankę lub wybrany gotowy szablon z karografia.pl (niedługo pojawi się kolejny) to zapraszam do udziału!


Konkurs skierowany jest do wszystkich obserwatorów bloga Pasje Karoliny (jeśli jeszcze nim nie jesteś to zawsze możesz to nadrobić). Dodatkowe punkty możesz dostać za obserwację karografia.pl w dowolny sposób (gadżet obserwatorów, fb, instagram) lub/i udostępnienie posta konkursowego. Będzie to brane pod uwagę, jeśli wyłonienie zwycięzcy nie będzie łatwe.


Tematem przewodnim konkursu jest "Coś pięknego!". Zadanie konkursowe polega więc na podzieleniu się czymś pięknym. Może to być krótka(!) odpowiedź, link do jakiegoś filmiku, zdjęcia (nie wklejajcie zdjęć, do których nie macie praw autorskich - lepiej odesłać do strony, na której coś pięknego znaleźliście)... albo wasz autorski projekt. Wygrywa jedna osoba wybrana przeze mnie. (zgłaszając się do konkursu, a akceptujesz regulamin). Konkurs trwa do 01.01.2017


A nagroda? 

Nagrodą będzie kosmetyczna paczka-niespodzianka lub wybrany gotowy szablon na bloggera z karografia.pl.


Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że od tym postem dodasz komentarz wg. wzoru:
1. Obserwuję bloga jako:
2. Coś pięknego! (odpowiedź) :
3. Wybieram nagrodę:
dodatkowo:
4. Obserwuję karografia.pl:
5. Udostępniam info o konkursie:


POWODZENIA! 💓


WYNIKI:
Konkurs wygrywa Dawid Nowakowski

Komentarze