Kalendarz 2017 do druku {do pobrania za darmo - black&white}

Przygotowałam niespodziankę! Zeszłoroczna lista z kalendarzami do druku cieszyła się dużym zainteresowaniem (powstaje właśnie edycja na 2017, więc spodziewaj się publikacji za kilka dni). Tym razem jednak sama także postanowiłam stworzyć kalendarz do druku na rok 2017 - do pobrania całkowicie za darmo!

Kalendarz 2017 do druku do pobrania za darmo - black&white

Wcale się nie dziwię, że takie kalendarze do druku zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Te "kioskowe" kalendarze stanowią raczej wątpliwą ozdobę - zwykle są pstrokate i niezbyt efektowne, a na buszowanie po sklepach w poszukiwaniu tego idealnego, chyba mało kto ma czas. Dobrze, że jest internet!

Sama lubię rzeczy proste, dlatego mój kalendarz do pobrania jest bardzo prosty, minimalistyczny, bez zbędnych bajerów. Nawiązując jednak do bloga, wykorzystałam czcionkę użytą w logo "Pasje Karoliny". Kalendarz do pobrania przygotowany jest w formacie A4, ale oczywiście możesz wydrukować dwa miesiące na jednej kartce, i tym samym zmniejszyć jego rozmiary. Specjalnie przygotowałam kalendarz do wydruku w wersji black&wihite - to oszczędność tuszu, ale i uniwersalność kalendarza.


Kalendarz na rok 2017 do druku do pobrania za darmo - black&white
https://goo.gl/38BLfG


Powyżej możesz zobaczyć jak prezentują się wszystkie karty kalendarza 2017 do wydruku. Mam nadzieję, że kalendarz przypadnie Ci do gustu! Kalendarz możesz pobrać za darmo - wystarczy kliknąć na "pobierz tutaj".

Niestety moje niezdecydowanie uwidoczniło się także przy projektowaniu kalendarza, dlatego... na karografia.pl co miesiąc będzie ukazywać się karta na bieżący miesiąc (po polsku i po angielsku), ale w kolorze. Serdecznie zapraszam. A tutaj, już za kilka, dni lista pięknych kalendarzy do pobrania - jeśli mój nie wpisuje się w Twój gust, to w kolejnym poście na pewno znajdziesz coś dla siebie!


Kalendarz 2017 do wydruku udostępniony jest wyłącznie do użytku osobistego - nie można go odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobał, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej! Będzie mi bardzo miło!

Buziaki!

A może też publikowałaś kalendarz? Pochwal się!

Komentarze