KONKURS - wygraj szablon lub kosmetyczną niespodziankę

Jeśli masz ochotę wygrać szablon na bloga lub kosmetyczną niespodziankę to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

KONKURS - wygraj szablon lub kosmetyczną niespodziankę

Mówi się, że "co dwie głowy to nie jedna". Czasem sami wiemy lepiej, ale często bywa tak, że mała podpowiedź pozwala podjąć o wiele lepszą decyzję. 

Od dłuższego czasu myślę o zmianach, które chciałabym wprowadzić na blogu, z drugiej nie jestem pewna jakie. Postanowiłam zrobić mały konkurs i poradzić się czytelników - być może macie genialny pomysł, na który ja nie mogę wpaść?

Co mi chodzi po głowie? Zastanawiam się głównie czy jakieś kategorie usunąć czy zostawić jak jest. Jeśli zostawić, to z pewnością chciałabym je przegrupować (najchętniej nadając im polskie nazwy). Właśnie z tym pogrupowaniem mam największy problem. Chwilowo wrzuciłam blogosferę i porady blogowe do lifestylu, ale to chyba nie był najlepszy pomysł. Może wydzielić im oddzielną strefę? Chciałam nazwać to "Strefą Blogerek", ale już na jakimś blogu trafiłam na to określenie. Myślałam też o tym, by połączyć modę i urodę w jedną kategorię, ale żadna polska sensowna nazwa nie przyszła mi do głowy. Z kolei w lifestylu znajdują się zarówno posty z moimi spostrzeżeniami, jak i np. porady o oszczędzaniu czy szczęściu... Jak wiesz lubię rzeczy proste i lubię pisać prosto. Chciałabym by menu to odzwierciedlało. Mam ochotę, żeby całe poszło w zapomnienie i stworzyć coś nowego.

Na czym polega konkurs?


W komentarzu lub na maila prześlij mi swoją propozycję zmian - może to być pogrupowanie menu, propozycja usunięcia, dodania kategorii czy serii wpisów, propozycja zmian graficznych czy nawet projekt logo. Możesz napisać co Cię wkurza na moim blogu, albo co koniecznie powinno pozostać.  Możesz dodać swoje uwagi do mojego stylu pisania, zdjęć, czcionek, kolorów...Wszelka dowolność. Może być nawet jedno zdanie, które mnie zainspiruje. I śmiało - nie obrażam się na nic - krytyka pozwala się rozwijać!
Nie musisz nic lajkować, obserwować ani udostępniać konkursu, choć byłoby mi bardzo miło jeśli to zrobisz.

Co jest do wygrania?


Masz do wyboru jedną z dwóch nagród - szablon na bloggera dostosowany według twojego uznania lub kosmetyczna niespodzianka.

Kto wygrywa?


Wygra osoba, której pomysł najbardziej mi się spodoba - po ogłoszeniu wyników będzie mogła zdecydować, którą nagrodę wybiera

Do kiedy trwa konkurs?

Na przesyłanie propozycji czekam do 17.05.2015. Kilka dni później opublikuję wyniki.

Skusisz się?
Będę wdzięczna za każdą podesłaną propozycję.

---
WYNIKI:
Dziękuję za wszystkie propozycje. Po długim namyśle konkurs wygrywa 
FELICJA

Komentarze