karoLINKI - kwiecień 2015

Dzisiaj kolejne karoLINKI. Wiosna to najlepszy czas na zmiany - jednym z postanowień może być spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Jeśli jednak na deser chciałabyś poczytać coś ciekawego w internecie to zapraszam na moją krótką listę ciekawych postów. Tym razem w karoLINKACH 9 ciekawych linków, które mogą pomóc ci w organizacji, rozwoju osobistym lub po prostu zainspirować! Zapraszam!

karoLINKI - kwiecień 2015

1. DIY: Uporządkuj swoje dokumenty
Ostatnio pisałam o kilku rzeczach, które warto zmienić na wiosnę. Jeśli właśnie zabierasz się za porządki w dokumentach, to być może przydadzą ci się przygotowane przez April zestawy etykiet na segregatory. Wystarczy wydrukować i przykleić :)

2. Miejsca w sieci, które pomogą ci w rozwoju
W internecie oprócz nic nie wartych śmieci, można znaleźć wiele wartościowych miejsc. Czasem tylko brakuje czasu by je odkryć. Jeśli, tak jak ja, lubisz się uczyć i poznawać nowe zagadnienia, to ten post powinien Cię zainteresować. Znajdziesz w nim linki do kilku stron oferujących kursy, wykłady, szkolenia na różne tematy - od nauki języków, po fotografię i rozwój osobisty.

3. The Dorrs
Niby nic wielkiego- zwykłe drzwi. Ale tak naprawdę zwykłe drzwi wejściowe mogą być niezwykłe! Magda zebrała w jednym poście kilkanaście najciekawszych drzwi z londyńskich domów. Ciekawe czy taka moda przyjmie się kiedyś w Polsce?

4. 5 dowodów na to, że pandy są mistrzami marketingu
Na ten post trafiłam całkiem przypadkiem. Co Panda może mieć wspólnego z marketingiem? Mnie wszystkie powody przekonują. Szczególnie czwarty, który z powodzeniem można wykorzystać przy wiosennych porządkach na blogu.

5. Wychowani do milczenia
„Milczenie jest złotem”, „cisza na morzu, cisza w komnacie, kto się odezwie ten ściąga gacie”, „milcz jak dorośli rozmawiają”, „dzieci i ryby głosu nie mają”, „nie przerywaj” i takie tam inne pierdoły słyszysz przez całe życie - Aneta spisała ciekawe spostrzeżenia na temat uciszania dzieci.

6. Koniec wtyczki Like Box
Pod koniec czerwca obecna wtyczka Facebooka przestanie działać. Ja już kilka tygodni temu zainstalowałam u siebie nową. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, odwiedź Blokotka - znajdziesz tam prostą instrukcję. Dodatek działa na tej samej zasadzie co teraz, ale zmienił się wygląd - zobacz na mój pasek boczny. Teraz zamiast samego avatarka, będzie się też pojawiał motyw z nagłówka naszego fanpejdża.

7. Oto 7 pierwszych rad dla Wojowniczek Piękna Inaczej. Poradnik w najlepszym guście
Po tytule już chyba wiecie, że autorem jest Aswertyna. Ja pisałam o 7 niezawodnych sposobach na piękno, a As napisała o swoich sposobach na Piękno Inaczej. 

8. 2 w 1
W tym przypadku tytuł za wiele nie mówi. Dancing Quinn pochwaliła się swoim biurkiem, które zarazem jest toaletką. Niesamowicie podoba mi się ten projekt (choć pewnie tani nie był). To tego to krzesło - bajeczne! Jeśli szukacie inspiracji do urządzenia własnego kąta warto tu zajrzeć! Zakochałam się w tym pokoju!

9. Plasterek Cytryny
Na koniec jak zwykle polecam blog jednej z moich czytelniczek. Tym razem  zapraszam do Weroniki. Sama do niej trafiłam całkiem niedawno, przez zupełny przypadek i zostaję na dłużej. Znajdziesz tu zarówno posty życiowe (m.in. serię "Małżeńskie mity"), inspirujące (m.in.DIY) i tematyczne, głównie poświęcone grafice. Zapraszam serdecznie!

Być może przeoczyłaś:

1. Wiosna do najlepszy czas na zmiany. Kilka rzeczy, które warto zacząć właśnie teraz!
2. Kolagen NTC po 2 miesiącach stosowania.
3. Czego sie o sobie dowiedziałam z książki "Obudź swoją kreatywność".
4. 3 typy ludzi, którzy nie pozwolą Ci być szczęśliwą!
5. Mleko dla urody - 8 nietypowych zastosowań!

karoLINKI mają na celu polecanie i odkrywanie nowych miejsc. To też miejsca dla Ciebie - jeśli przeczytałaś coś ciekawego, lub chcesz polecić swój wpis to śmiało. Zazwyczaj z komentarzy usuwam wszelkie linki - w karoLINKACH robię wyjątek.

Komentarze