Wideo sponsorowane: Bo ubranie ma znaczenie! + KONKURS

Stereotypowa mama jest zaniedbana i przeważnie chadza po domu w powyciąganym dresie. Z kolei ta reklamowa, od rana paraduje w szpilkach, seksownych sukienkach, obwieszona biżuterią i w kompletnym makijażu. Zresztą to nie tyczy tylko mam. Ciągle jesteśmy bombardowane stereotypowymi wyobrażeniami o kobietach zajmujących się domem - zaniedbanymi, z roztarganymi włosami i w niechlujnym stroju. Z drugiej strony perfekcyjne panie domu nawet wannę szorują w wieczorowej sukni. Którą wersją Ty jesteś?


Jak odpowiedziałaś? Ja nie jestem żadną z nich. To, że zostałam mamą i zajmuję się domem nie oznacza, że przestałam być kobietą. Fakt - mam takie dni, że nic mi się nie chce, nawet ubrać. Do południa chodzę w piżamie i guzik mnie obchodzi co ktoś sobie pomyśli. Jednak zauważyłam, że to wcale nie poprawia mi humoru. Jest wręcz przeciwnie. Gdy przez kilka dni nie znajdę chwilki by zadbać o siebie, moje samopoczucie z dnia na dzień się pogarsza. Z drugiej strony, strojenie się też nie leży w mojej naturze. Nie lubię spędzać godzin przed lustrem, biegać za dzieciakami w szpilkach, ani nosić tony biżuterii.


Nie powiem, że przy dzieciach nic się nie zmienia. Zmienia się - myślę bardziej praktycznie.Nie zakładam na spacer ukochanych, wysokich koturnów, skoro wiem, że w razie potrzeby będę musiała pobiec za chłopakami. Nie zakładam sukienki, skoro karmię dziecko piersią. Może i bym wyglądała pięknie, podkreśliła talię, wysmukliła sylwetkę. Jednak czułabym się wysoce niekomfortowo, gdy trzeba było małego nakarmić. Nie zakładam też na co dzień bardzo wąskich spódnic i żakietów, które ograniczałyby mi ruchy. Mimo wszystko, oprócz miłego słowa i czekolady, coś tak błahego jak ubiór, naprawdę wpływa na moje samopoczucie i pewność siebie - wystarczy para ulubionych jeansów, dopasowana bluzeczka w żywym kolorze i odrobina tuszu na rzęsy.

Parę tygodni temu przejrzałam po raz kolejny swoją szafę. Tym razem wyrzuciłam (oddałam) wszystko czego nie założyłam przez ostatni rok oraz takie ubrania, które z niczym się nie komponowały. Moim największym błędem było kupowanie rzeczy na zasadzie "bo jest ładne", nie biorąc kompletnie pod uwagę "do czego to założę". Teraz stawiam na ubrania uniwersalne, ładne, ale przede wszystkim wygodne. W tym momencie to jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę wyglądać jak modelka na wybiegu, chcę wyglądać dobrze i czuć się dobrze niezależnie od tego czy jestem w domu z dziećmi, na spacerze czy wystawnym obiedzie.

Nowa kampania C&A "today's looks is" koncentruje się na znajomych każdemu z nas momentach z codziennego życia (nawet sekunda dwudziesta jest mi bliska;), czasem inspirujących, czasem zaskakujących, a tym samym pokazuje jak ubrania pozwalają nam wyglądać i czuć się dobrze. Jest oparta na przekonaniu, że każda z nas ma prawo wyglądać i czuć się dobrze w każdej chwili naszego życia. I to mi się podoba! Zresztą zobacz sama:


Odkryj nową kolekcję na stronie C&A - Polub C&A na Facebooku - Obserwuj C&A na Twitterze

A ty na jakie ubrania stawiasz i czy twój sposób ubierania zmienił się przy dzieciach? No i czy kampania C&A do Ciebie też przemawia?

 ------
KONKURS
Mam dla Ciebie nowy konkurs. Oczywiście nic nie musisz lajkować, obserwować (choć będzie mi miło jeśli to zrobisz). Wystarczy, że obejrzysz filmik, znajdziesz w nim i dokończysz zdanie...
(ODPOWIEDŹ JEST W FILMIKU)

"Ubrania są ...."

 Odpowiedź prześlij na maila pasjekaroliny@wp.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

REGULAMIN:
- Aby wziąć udział w konkursie:
obejrzyj powyższe filmiki i wyślij dokończone zdanie: "Ubranie są..." (odpowiedź znajdziesz w filmiku)

- Odpowiedź możesz przesłać do 10.03.2015 r. na maila pasjekaroliny@wp.pl lub korzystając z formularza kontaktowego.
- Jedna osoba może pozostawić jedno zgłoszenie.
- W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
- Wygrywa jedna osoba wybrana przeze mnie.
- Nagrodą są kosmetyki ze zdjęcia.
- Sponsorem nagród jestem ja!
- Nagroda nie podlega wymianie.
- Konkurs trwa od 25.02.2015 do 10.03.2015.
- W ciągu 3 dni postaram się podać wyniki (pojawią sie pod tym postem) i tyle też będę czekać na wiadomość z danymi do wysyłki.
- Akceptacja Regulaminu wiąże się ze zgodą na przesłanie danych adresowych.
- Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
- Wysyłka tylko na terenie Polski.

Wyniki:

Wygrywa: Zofia Kupka

* Ten post jest sponsorowany przez C&A, ale zawarta treść jest mojego autorstwa

Komentarze