karoLINKI - luty 2015

Dzisiaj karoLINKI w trochę nietypowej formie. Tym razem nie będę polecać konkretnych postów, a blogi. Jak wiesz, niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w See Bloggers. Poznałam tam sporo osób i blogów, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Chciałam Ci pokazać kilka miejsc, które według mnie warto odwiedzić.

karoLINKI - luty 2015


Ania i Jakub - to pierwsze, nieznane mi wcześniej osoby, które miałam okazję poznać. W rzeczywistości to piękna, przesympatyczna i pełna optymizmu para. Przed See Bloggers w ogóle nie kojarzyłam ich bloga, więc pierwsze co zrobiłam po powrocie, to mały research. Żałuję, że wcześniej do nich nie trafiłam. Piękne zdjęcia, ciekawa tematyka i pogoda ducha - czego chcieć więcej?


Kolejna osoba, która poznałam tylko i wyłącznie dzięki SB. Z Izabeli naprawę warto brać wzór. Po urodzeniu dziecka postanowiła wziąć się za siebie i ... schudła 30kg! Biega, ćwiczy, motywuje. Po rozmowie z Izą, aż zachciało mi się ćwiczyć!


Co prawda bloga Aurory znałam już wcześniej, ale chyba nigdy o niej jeszcze nie wspominałam. Miałam okazję poznać ją osobiście w drugi dzień SB... Szkoda, że w pierwszy nie udało nam się porozmawiać, bo po nieprzespanej nocy w niedzielę zmęczenie dawało o sobie znać. Bardzo podoba mi się styl w jakim prowadzi swojego bloga - nawet banalny temat potrafi tak ubrać w słowa, że wpadam w kompleksy.


Emila, to jedna z trzech autorek bloga Kreatornia Zmian. Udało mi się z nią zamienić tylko kilka zdań, ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Blog również zachęca od pierwszego kliknięcia. Tematykę bloga najlepiej wyrażają słowa autorek - "Kreatornia Zmian to blogowa przestrzeń trzech dietetyczek zafascynowanych rolą nawyków w życiu. Piszemy o ich znaczeniu w diecie, sporcie, życiu osobistym, rozwoju i relacjach z innymi ludźmi. Interesują nas doniesienia naukowe z zakresu żywienia i dietetyki oraz nowe trendy w samorozwoju". Polecam zajrzeć.

5. Jeszcze jeden blog

Zanim poznałam Artura, nazwę bloga kojarzyłam... choć przyznaję zajrzałam tylko kilka razy. Teraz nadrabiam zaległości, bo każdy post wydaje mi się przydatny.  O czym jest blog? O brandingu, copywritingu, mediach społecznościowych i blogosferze... Wydaje ci się, że to nudne? Jeśli prowadzisz bloga to wskazówki tam zawarte mogą naprawdę ci się przydać - chociażby pierwszy z brzegu post "4 fatalne błędy na Twojej stronie, które musisz poprawić".


Oczekując poznałam przed See Bloggers, za sprawą Czerwonego Kapturka. Maria i Kuba zrobili na mnie duże wrażenie, zarówno wcześniej na blogu, jak podczas SB w realu. Żałuję, że nie udało się nam dłużej porozmawiać, ale mam nadzieję, będzie jeszcze okazja. Nie czytam za wielu blogów parentingowych, ale ten wyróżnia się na tle innych. Autorzy zachęcają, tym, że "przeczytasz tu o wszystkim co związane z życiem rodziców. A nie jedynie o tym co związane z dzieckiem. Naszym blogiem zdefiniowaliśmy parenting, który rozumiemy nie inaczej jak lifestyle rodziców. Pokazujemy więc jak, będąc rodzicem pozostać kobietą, mężczyzną, żoną, mężem. Jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i nie sprawić by zapomnieć o sobie. Jak kochać dziecko, siebie – samego i siebie nawzajem. Jak kochać życie". Chyba więcej dodawać nie trzeba!

7. Pieprz czy Wanilia

Na imprezie było sporo przedstawicieli i przedstawicielek blogów kulinarnych. Małgosia chyba wywarła na mnie największe wrażenie. To megazdolna osoba, a do tego bardzo skromna. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania fotograf kulinarny. Apetyczne dania, piękne zdjęcia -musisz tam zajrzeć!

To tylko mała grupka osób, które udało mi się poznać, ale z pewnością jeszcze nie raz nadarzy się okazja do przedstawienia kolejnych.

Linki do blogów z wizytówek: Wielki Kufer, Anatomia Życia, Monikoza, Poszli Pojechali, Antcook.

Znałaś te blogi? Jeśli nie to polecam zajrzeć!

Komentarze