Sensilis Correctionist Age Reversing Day Cream - sprawdził się?

30 lat i zmarszczki? W sumie, niektóre kobiety już po 25 roku życia zaczynają zauważać pierwsze zmiany na skórze. Ja co prawda jakichś większych kłopotów nie mam, ale kurze łapki zaczynają się już pojawiać. Pogodzić się z nimi czy pożegnać?

SENSILIS, Correctionist Age Reversing Day Cream (Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień)

Mój najmłodszy synek nie należy do śpiochów (w przeciwieństwie do mnie). Mimo, że moja skóra ma się całkiem dobrze, to jednak brak snu potrafi się na niej odbić. Mimo, że na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, to czuję i widzę (szczególnie po nieprzespanej nocy), że nie jest tak sprężysta jak kiedyś. Masz czasem rano wrażenie, że skóra jest jakaś "pognieciona''? Ja niestety tak. Fakt, że po godzince po zagięciach śladu nie ma, ale warto zająć się tym, żeby się nie utrawaliły, prawda?

Przez ostatni miesiąc (a może nawet dłużej) używałam kremu na dzień Sensilis Correctionist Age Reversing Day Cream - czyli po polsku przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień . Według producenta:
Age RevereseComplex – wyjątkowy kompleks regenerujący o dużej sile, koryguje widoczne oznaki upływu czasu walcząc skutecznie ze zmarszczkami, zmarszczkami mimicznymi, wzmacniając napięcie oraz elastyczność skóry. Krem regenerujący na dzień Correctionist do cery suchej to maksymalna korekcja, maksymalna kosmetyczność i maksymalna skuteczność. Filtry słoneczne SPF 15 przeciwdziałają fotostarzeniu.
Jak wygląda opakowanie widzicie powyżej. Słoiczek jest bardzo porządny i praktyczny. Sam krem jest beżowy, delikatnie pachnie i ma treściwą konsystencję. Sprawia wrażenie ciężkiego, ale bardzo łatwo się rozprowadza po skórze i szybko wchłania.

Czy zmarszczki odeszły w zapomnienie? Oczywiście, że nie znikły po miesiącu. Kurze łapki nadal widzę, ale są o wiele mniej widoczne, i płytsze. Skóra jest wyraźnie nawilżona i jakby napięta. Co ciekawe, teraz gdy rano wstaję, nie muszę czekać ,żeby skóra się "rozprostowała" bo jest bardziej sprężysta i poduszka już mi nie straszna :) Na początku troszkę obawiałam się tego kremu, bo jest przeznaczony do cery suchej, a jak wiesz ja mam mieszaną. Mimo wszystko rewelacyjnie się sprawdził, nie zatkał porów, nie podrażnił i nie spowodował żadnych niespodzianek.

Cena nie jest rewelacyjna, bo koszt tego kremu to ok. 140zł za 50 ml. Mogę tylko dodać, że jest bardzo wydajny, więc starczy na długo, a efekty naprawdę widać.

Nazwa: SENSILIS, Correctionist Age Reversing Day Cream (Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień)
Cena: 130-150 zł
Pojemność: 50 ml
Dostępność: apteki

A Ty jak sobie radzisz z pierwszymi zmarszczkami?

Komentarze