karoLINKI - styczeń 2015

Z niecierpliwością wyczekuję soboty. Po raz pierwszy będę miała okazję wziąć udział w tak dużym wydarzeniu. Upolowałam zaproszenia na trzy warsztaty, na których mi zależało. Mam nadzieję poznać fajne osóbki, i wiele się nauczyć. Zapowiada się wspaniale. To będzie moja pierwsza podróż pociągiem od długiego długiego czasu. Obym wysiadła gdzie trzeba i w Gdyni nie zabłądziła. W związku z moją nieobecnością zostawię Cię z porcją karoLINKÓW. Tylko wróć do mnie - w poniedziałek albo wtorek pojawi się relacja z SeeBloggers!

karoLINKI - sttyczeń 2015

Czasu mało na buszowanie po internecie, ale znalazłam kilka postów, które powinny Ci się spodobać.

1. Każdy sąd się za mną wstawi!
Myślicie, że warto spróbować? Każda mama powinna przeczytać :)

Daylicooking udowadnia, że oprócz gotowania, potrafi świetnie pisać!

Bardzo podobają mi się takie ozdoby, ale niestety sporo kosztują. Ania pokazała jak w łatwy sposób zrobić swoje własne cotton balls.

Już sam tytuł przyciąga uwagę, ale cały blog jest naprawdę świetnie napisany. I o pisaniu.

Jeśli zapomniałaś o zakupie kalendarza, a teraz nie możesz znaleźć nic ciekawego, wpadnij do Klary i zrób sobie sama!

Mam dokładnie takie same przemyślenia. Tyle, że Kangurek lepiej ode mnie ubiera to w słowa.

Post z którym zgadzam się w 100%. Gdzieś przeczytałam, że przy dużej nadwadze samo zrezygnowanie z napojów słodzonych daje kilka kilogramów tygodniowo.

8. Doskonałość tkwi w niedoskonałości
"Perfekcjonizm nie jest zaletą. Perfekcjonizm jest uzależnieniem od bycia idealnym w każdej dziedzinie. Perfekcjonizm zabija radość życia! Owszem prowadzi do sukcesów, sprawia, że osiągamy wyżyny wyżyn swoich możliwości, ale...". No właśnie "ale" co?

9. Elare 
Na koniec polecam blog jednej z moich czytelniczek. Dzisiaj Elare. Pamiętam jej początki, a teraz jej blog naprawdę robi wrażenie. Zapraszam!

A ty, co ciekawego przeczytałaś w tym miesiącu?

Komentarze