Wspomnienie pięknego(?) lata... i konkurs ❤

Nie mogę uwierzyć, że to już wrzesień. Mimo, że pogoda wybitnie w tym roku nie rozpieszczała, to nie mogę powiedzieć, że lato nie było udane! Zapraszam na małe wspomnienia lata we wrześniu :) A trochę się działo :) Przy okazji zapraszam na fajny KONKURS


Ze względu na pogodę niestety nie było nam dane za dużo poplażować. Ale z drugiej strony dzięki temu skusiliśmy się na spontaniczny wyjazd, i doceniliśmy takie małe chwile przyjemności ❤  Zwykle takie wypady planujemy z wyprzedzeniem, ale tym razem postanowiliśmy wykorzystać pogodę i było naprawdę rewelacyjnie! Przydała nam się taka chwila oddechu! Jeśli też lubisz mieć wszystko zaplanowane, spróbuj chociaż raz zaryzykować i wyjechać gdzieś pod wpływem chwili! Poza tym małym wypadem, odwiedziłam moją rodzinę i udało nam się z chłopakami wesoło spędzić cały tydzień.Na samym początku lata byłam na prezentacji letniej kolekcji lakierów hybrydowych Realac. To świetna okazja nie tylko do tego, by dowiedzieć się czegoś nowego, podnieść umiejętności, ale także spotkać się z pomorskimi blogerkami. Bardzo cieszę się, że te spotkania odbywają się regularnie i już nie mogę doczekać się kolejnego.Na tym blogu troszkę się działo - miałam  okazję poznać kilka kosmetycznych nowości. Jedną z nich była marka kosmetyczna Senelle - tutaj możesz przeczytać o trzech kosmetykach, które miałam okazję testować.  Miałam też niezwykłą przyjemność wypróbować naklejki na paznokcie Manirouge i jestem w nich zakochana (sprawdź dlaczego i zajrzyj do posta o tej nowości). A w przedostatni dzień sierpnia miałam okazję odwiedzić Princess Academy w Warszawie i poznać rewolucyjne kosmetyki Universkin. Idealne zakończenie lata! Pod koniec września spodziewaj się krótkiej relacji i moich wrażeń o kremie zrobionym specjalnie dla mnie, a tymczasem wrzucam jedno zdjęcie


Ale nie samym blogiem człowiek żyje ;) Tuż przed wakacjami urządziłam mój mały kącik komputerowy (tutaj możesz zobaczyć jak wygląda) i to zdecydowanie zmotywowało mnie do pewnego kroku. Wakacje były dla mnie w pewnym sensie przełomowe. Postanowiłam w końcu wziąć się w garść i otworzyłam swój sklepik internetowy - shop.karografia.pl. Przyznaję, że dla mnie  to wielka wygoda, myślę, że dla kupujących także. Jestem bardzo zadowolona z siebie, że w końcu się na to zdecydowałam. Mam nadzieję, że Wam się podoba, bo starałam się, by był estetyczny i jak najbardziej przejrzysty.


Nie mogę nie wspomnieć o SeeBloggers. Brałam w nim udział po raz 4, ale ta edycja była największa. Wzięło w niej udział ponad 1500 twórców (bo w tym roku nie byli to sami blogerzy). Oprócz wiedzy i nowych znajomości, zdobyłam także 3 nagrody, co mnie samą zaskoczyło ❤  O dwóch pisałam tutaj, a trzecia do kosmetyki Annabelle Minerals. Więcej o samym evencie możesz przeczytać we wpisie poświęconym See Bloggers.


To tylko kilka krótkich migawek, ale lato zdecydowanie minęło intensywnie. Teraz w głowie pojawiły się nowe pomysły i liczę na to, że choć część z nich uda mi się zrealizować. Planuję też małe zmiany, ale o tym za kilka miesięcy :)

Jak widać, nawet jeśli pogoda nie dopisze lato nie musi być stracone! Ważne jest, by chwytać chwilę i cieszyć się drobiazgami! Mam nadzieję, że i Twoje lato było owocne. Pochwal się najciekawszymi migawkami! Co sprawiło Ci najwięcej przyjemności, albo z czego jesteś najbardziej dumna?

KONKURS!

Ponieważ na otwarcie sklepu nie było konkursu (lato to jednak czas odpoczynku, a nie skakanie po blogach), to teraz jest idealny moment!

NAGRODA:
Do wygrania dowolny motyw na bloggera ze sklepu shop.karografia.pl lub kosmetyczna paczka niespodzianka!

CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
  • Odpowiedz na pytanie: Dlaczego Twoje lato było piękne?
  • Jeśli masz ochotę zdobyć dodatkowy punkt zagłosuj TUTAJ na mój post i wyślij mi potwierdzenie oddania głosu na pasjekaroliny@wp.pl :) (PS. by oddać głos nie musisz zaznaczać "Bądź zawsze na bieżąco - zapisz sie do Newslettera KiK!", a mail jest wykorzystywany tylko do weryfikacji głosu). Możesz zagłosować także nie biorąc udziału w konkursie - będzie mi bardzo miło ❤ 
  • Jeśli masz ochotę możesz dodać się do obserwatorów, polubić mój fb lub instagram, ale nie jest to punkt obowiązkowy.

Konkurs trwa do końca września. W pierwszym tygodniu października ogłoszę, kto wygrał.

EDIT: 02.10.2017
Wybór był naprawdę trudny. Po długich rozmowach wybraliśmy 3 odpowiedzi i nadal nie mogliśmy się zdecydować, więc zgodnie z zasadami wygrywa osoba, które spełniła dodatkowe warunki :)
DOROTA BANASZEK

Komentarze