ZMIANY na blogu i... KONKURS

Nadszedł czas na zmiany, choć tym razem nie dotyczą one wyglądu bloga. Aż sama sobie się dziwię, że tak długo nie zmieniałam szablonu, ale obecny nadal bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że Tobie też. Pewnie pojawią się jakieś kosmetyczne poprawki, ale tym razem zmiany będą dotyczyły czegoś innego.Od długiego czasu chodziło za mną zawężenie tematyki bloga, a raczej określenie czego tak naprawdę ona dotyczy. Miałam wrażenie, że piszę o wszystkim i o niczym. Z drugiej jednak strony nie chciałam się ograniczać do jednej dziedziny. Nie chciałam pisać tylko o kosmetykach, bo moje życie nie kręci się tylko wokół nich. Podobnie, nie chciałam się zamknąć w tematyce dziecięcej, choć dzieci są ważną częścią w moim życiu.

W końcu nadeszła ta chwila i podjęłam decyzję. Chcę, żeby mój blog poruszał tematykę szeroko pojętego piękna. Oczywiście kategoria urodowa prawdopodobnie będzie najbardziej rozbudowana, w końcu na pięknym wyglądzie zależy każdej z nas, ale nie będzie jedyną. Chcę także pisać o pięknie w innych aspektach - o pięknych wnętrzach, zdjęciach, grafikach i wreszcie o pięknie życia. Konsekwencją tego kroku będzie zniknięcie technicznych porad blogowych oraz Bloggera od podstaw. Zostaną one przeniesione na mojego nowego bloga, który ruszy, gdy założę działalność gospodarczą. Jeśli obserwujesz mnie na Facebooku, to już wiesz, że będzie można mnie znaleźć pod adresem karografia.pl. Domena jest już wykupiona, ale tak jak wspomniałam strona ruszy pewnie gdzieś na początku przyszłego roku (jeśli jednak nie chcesz przegapić otwarcia nowej strony, już teraz możesz dodać się od obserwatorów bloga Szablony Karoliny - planuję podpiąć domenę pod ten istniejący). Nie rezygnuję jednak z serii Ładny Blog - zostanie ona nawet rozbudowana (w końcu!).

Nie byłabym sobą gdybym nie wprowadziła kosmetycznych poprawek, choć nie wszystkie rzucają się w oczy. Oczywiście pierwszą zmianą były kategorie w menu, które lepiej oddają obecny temat bloga. Postanowiłam wrócić także na Pinteresta - w górny pasku pojawiła się ikonka z odnośnikiem (zapraszam do obserwacji). Usunęłam całą tablicę i będę tworzyć ją na nowo - na pewno będzie pięknie! W stopce posta dodałam nowe przyciski udostępniania, mam nadzieję, że będziecie korzystać. Do niedawna, przyznaję się, sama rzadko z nich korzystałam na innych blogach, szczególnie z funkcji udostępniania. Doszłam jednak do wniosku, że bloger poświęca swój czas i energię nie oczekując nic w zamian. Wciśnięcie lajka czy udostępnienie ciekawego posta nic nie kosztuje, a powiększa uśmiech na twarzy autora!

Wracając do tematu. Chcę żeby blog PASJE KAROLINY był miejscem bardzo pozytywnym, takim do którego chce się wracać. Brakuje mi jednak jakiegoś hasła przewodniego i tu postanowiłam zdać się na Twoją pomoc. Obecnie slogan brzmi - "Pasje Karoliny - ...bo życie jest piękne". Myślę jednak, ze co kilka głów to nie jedna, a być może w Twojej siedzi coś oryginalnego.

Ogłaszam więc KONKURS. W komentarzu napisz swoją propozycję (lub kilka propozycji).  12 października wybiorę jedno hasło, a zwycięzca zgarnie kosmetyczną paczuchę. Oczywiście jak zwykle nie musisz nic obserwować, lajkować czy udostępniać, ale jeśli masz ochotę to będzie mi bardzo miło!

No i daj znać co sądzisz o zmianach?

---

WYNIKI:


REGULAMIN:
- Aby wziąć udział w konkursie dodaj w komentarzu propozycję hasła.:
-Jedna osoba może pozostawić więcej niż jedno zgłoszenie.
 - W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
- Wygrywa jedna osoba wybrana przeze mnie.
- Nagrodą jest kosmetyczna niesposzianka
- Sponsorem nagród jestem ja
- Nagroda nie podlega wymianie.
- Konkurs trwa od 29.09.2015 do 11.10.2015.
- 12.10.2015 postaram się podać wyniki.

- Akceptacja Regulaminu wiąże się ze zgodą na przesłanie danych adresowych.
- Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
- Wysyłka tylko na terenie Polski.


Komentarze