karoLINKI - wrzesień 2015 + podziel się swoim linkiem

Filiżanka na zdjęciu zwiastuje, że po wakacyjnej przerwie wracają karoLINKI. Sierpień zaskoczył nas ładną pogodą więc czasu na buszowanie po internecie było jakoś mniej. Niestety z tego powodu karoLINKI się nie pojawiły. Na (nie)szczęście lato się kończy, życie wraca do normy... więc dzisiaj kolejna porcja ciekawych linków.


Zgodnie z obietnicą w tych karoLINKACH odniosę się po trosze do See Bloggers. Spotkałam tam tyle fantastycznych osób, że nie chciałam po prostu wymienić ich z imienia w poście podsumowującym imprezę. Postanowiłam dzisiaj zaproponować Ci po jednym ciekawym tekście tych świetnych blogerek.

W pierwszy dzień z samego rana, przez całkowity przypadek na przystanku spotkałam Asię, która prowadzi bloga parentingowego i jest zapaloną fotografką-amatorką. Mimo, że wcześniej w ogóle się nie znałyśmy trzymałyście się w sumie razem dwa dni. Jest przesympatyczną osobą, a jej blog jest miejscem, do którego chce się wracać. Ostatnio pojawił się u Asi post Chwal swoje dziecko, który zmusza do przemyśleń (jak większość jej wpisów).

Jadąc na See Bloggers wiedziałam kogo mam tam szukać. Po raz kolejny zobaczyłam się z Ewą i Asią, z którymi znamy się online już sporo czasu. Pewnie obie też już znasz, bo często do nich linkuję, ale nie zaszkodzi raz jeszcze. Ewa prowadzi bloga urodowego, ale z nutką lifestylu. Szczególnie polecam post Twój potencjał twórczy zablokowany? Co go blokuje?. Bardzo chętnie czytany jest też dość osobisty post Ewy Endometrioza!! Bo o tym Trzeba Mówić GŁOŚNO!!!. Asia prowadzi bloga typowo kosmetycznego, okraszonego pięknymi zdjęciami. Manicure hybrydowy w domu - krok po kroku! - lektura obowiązkowa jeśli zaczynasz przygodę z hybrydami.

Jeśli mowa o SeeBloggers to nie można też nie wspomnieć o Monice, bo dzięki niej w ogóle potrafiłam trafić na miejsce. Miłośniczka świec, wosków i mistrzyni zdobienia paznokci.  Ostatnio zauroczył mnie morski gradient na tasiemkach, lecz chyba jednak takich zdolności to ja sama nie mam.

Po raz kolejny spotkałam się z Króliczkiem Doświadczalnym. Jej blog jest dla mnie skarbnicą wiedzy. Każdy temat tak ugryzie, że wychodzi się sytym i zadowolonym. Ostatnio spodobał mi się ten o witaminie D

Na tej edycji po raz pierwszy poznałam się też w realu z Ewą i Małgosią. Do tej pory utrzymywałyśmy głównie kontakt mailowy, a właściwie fejsbukowy :) Z Małgosią "znamy się" właściwie od początku istnienia mojego bloga, dzięki malinowemu klubowi, który chyba już nie istnieje. Obie dziewczyny prowadzą blogi kulinarne, więc jeśli szukasz inspiracji to śmiało odwiedzaj. Ciężko wybrać po jednym najciekawszym wpisie, ale spróbuję. Zapraszam Cię do Małgosi na pyszne drożdżóweczki, i to nie byle jakie, bo "Karolinki" (zbieżność nieprzypadkowa). Za to do Ewy zapraszam na post Z czym przyrządzić sałatę?  - od dzisiaj wszelkie sosy proszkowe do kosza!

W końcu udało mi się też poznać Żurnalistkę. Żałuję, że udało nam się zamienić tylko kilka słów, ale bardzo się cieszę z tego spotkania. Mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja, żeby się zobaczyć i porozmawiać. Jej bloga chyba nie trzeba Ci przestawiać. Jakiś czas temu linkowałam do jej wpisu o google analytics, ale dziś w temacie urodowym - 6 domowych sposobów na cienie i worki pod oczami .

W niedzielę poznałam się także z Balbiną - bardzo sympatyczna, rozsądna dziewczyna. Co mnie zachwyciło (jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało) to przepiękny, prosty makijaż i świetna fryzura! Ponieważ niestety lato już się z nami żegna, zapraszam na jej wpis o tym Co mnie rozgrzewa w jesienne wieczory? 

Ania Kania, kolejna osoba, której wypatrywałam na imprezie. Oczywiście nie będzie zaskoczeniem, jak napiszę, że w realu jest tak samo sympatyczna jak na blogu. Ania ostatnio podjęła ważną decyzję i postanowiła, że jej blog będzie pierwszym blogiem studenckim. Dajcie jej znać czy to dobry pomysł - wg mnie bardzo dobry! 

Paczajka powinna mnie udusić na miejscu - ona już wie za co. Niedługo spotkanie w Gdyni - wtedy już musimy dłużej porozmawiać. Jeśli szukacie tanich lakierów hybrydowych to musicie przeczytać post o lakierach hybrydowych Art Lak.

Oczywiście poznałam jeszcze wiele świetnych osób, ale nie sposób wszystkich ująć w jednym poście. Cieszę się, że raz na jakiś czas takie imprezy są organizowane!

  
Pamiętaj, że karoLINKI to też miejsce dla Ciebie - śmiało, daj się poznać i dodaj w komentarzu link do swojego ciekawego posta! Być może pojawi się on w następnych karoLINKACH? (Skorzystaj z przycisku "Add your link")

Komentarze