Kalendarz 2019 do druku, do pobrania za darmo {dwie wersje ♡}

Kalendarz do druku to już niemal tradycja na moim blogu. Za każdym razem zastanawiam się czy warto, a wtedy na skrzynkę wpadają pytania 'kiedy się pojawi?'. To niesamowicie miłe ♡ W tym roku wyjątkowo późno, ale jest - kalendarz 2019 do pobrania i wydruku (a nawet dwa). Miał być totalnie minimalistyczny, ale nie mogłam sobie odmówić sobie także odrobiny różu ;)

 

Kalendarz 2019 do druku, do pobrania za darmo {dwie wersje ♡}


W planach był kalendarz 2019 Black&White - totalny minimalizm, podobnie jak w zeszłym roku. Sama najczęściej drukuję grafiki właśnie czarno-białe więc doszłam do wniosku, że tak będzie najpraktyczniej... Mimo wszystko kusiło mnie, by dodać mu odrobinę koloru i powstała druga wersja - różowy kalendarz 2019. Oba kalendarze do pobrania i wydruku, oczywiście za darmo.

Kalendarz 2019 do druku

Kalendarz 2019 do druku przygotowany jest, jak zwykle, w formacie A4, ale jeśli masz ochotę możesz wydrukować dwa miesiące na jednej kartce, i tym samym zmniejszyć jego rozmiary.
Kalendarze wygląda jak na poniższych grafikach. Czarno-biały jest naprawdę bardzo prosty, ale mam nadzieję, że jednocześnie efektowny. Drugi różni się jedynie detalem kolorystycznym - liczę na to, że są tu fanki (fani) różu? Oba kalendarze 2019 do druku zapisane są w formacie pdf - wystarczy wybrany kalendarz pobrać na komputer i wydrukować.

Kalendarz 2019 do druku, do pobrania za darmo - minimalistyczny

Kalendarz 2019 do druku, do pobrania za darmo - różowyKalendarz 2019 do druku udostępniony jest wyłącznie do użytku osobistego - nie można go odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobał, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej! Będzie mi bardzo miło!Kalendarz 2019 do druku, do pobrania za darmo {dwie wersje ♡}


Jestem bardzo ciekawa co sądzisz o moim kalendarzu 2019? 
Koniecznie daj znać, a jeśli tylko masz ochotę to korzystaj do woli!

Komentarze