3 powody, dla których warto sięgnąć po lakiery hybrydowe Cuccio! ❤

Marek lakierów hybrydowych jest naprawdę wiele i czasem ciężko wybrać coś konkretnego. Dzisiaj chciałam ci podać 3 powody, dla których warto się zastanowić nad marką Cuccio. Nie znasz tych lakierów? Tym bardziej zapraszam!

3 powody, dla których warto sięgnać po lakiery hybrydowe Cuccio! ❤

Lakiery Cuccio używam już od pewnego czasu i muszę powiedzieć, że bardzo przypadły mi gustu. Już same opakowania są bardzo efektowne - to serduszko informujące o kolorze jest cudowne! Ale opakowanie to jeden z mniej ważnych aspektów, przy wyborze lakieru hybrydowego, choć z pewnością nie pozostaje niezauważony.

Ale przechodząc do sedna. Dlaczego warto skusić się właśnie na te lakiery?

Lakiery hybrydowe cuccio - 6421 Day Dream  i 6100  Mint Condition


1. Bardzo dobre krycie

Nie ukrywam, że każda chwila jest dla mnie ważna. Przy trójce dzieci ciężko znaleźć czas na małe przyjemności, więc wolę by inne czynności zabierały jak najmniej cennego czasu. Jak wiadomo, każda kolejna warstwa lakieru, to też kolejne kilka minut. Właśnie dlatego stawiam na lakiery hybrydowe, które mają bardzo dobrą pigmentację, co ma wielkie znaczenie w przypadku pasteli. Takie jasne kolory zwykle smużą, a niektóre potrzebują, aż trzech warstw. Tutaj dwie warstwy są idealne, a ten piękny fiolet, który pokazywałam niedawno idealnie nadaje się do nietypowego frencha. Pierwsza warstwa nie daje pełnego krycia, ale lakier nie robi kompletnie żadnych smug i przepięknie będzie się  prezentował z białą końcówką.

Lakiery hybrydowe cuccio

2. Łatwość aplikacji i trwałość

Na początku się wahałam, bo lakiery hybrydowe Cuccio mają dość spore pędzelki, ale tak naprawdę okazało się  to plusem. Takim pędzelkiem łatwiej dojechać idealnie do skórek, a i do tego mniej machnieć samym pędzelkiem. Tak jak wspomniałam, wielki plus także za to, że nie smużą. Trwałość dla mnie idealna - nie musiałam się przejmować kompletnie niczym. Nigdy nie zmywam naczyń w rękawiczkach i nie unikam prac domowych, by lakier dłużej się trzymał... a i tak nic się z nim nie dzieje. Zwykle trzymam go na paznokciach ok 2 tygodnie, po czym zdejmuję. Być może lakier utrzymałby się dłużej, ale denerwuje mnie widok odrostu. Za każdym razem korzystałam z całego czterostopniowego zestawu od Cuccio (zdjęcie poniżej).

Lakiery hybrydowe cuccio

3. Kolory

Co prawda ja na razie mam tylko dwa, ale za to oba przepiękne. Ten delikatny fiolet (Day Dream) skradł moje serce i aż mi żal, że zdjęcia nie oddają tego efektu. Nie będę się tu rozpisywać na jego temat, bo poświęciłam mu oddzielną notkę (zajrzyj do wpisu → Najpiękniejszy fioletowy lakier hybrydowy - idealny na wiosnę!). Drugi to delikatna mięta (Mint Condition - 6100), która idealnie sprawdzi się na wiosenno-letnie pazurki. Chciałam pokazać ten odcień na swoich paznokciach, ale tak mi się łamią, że nie wyglądało by to w tym momencie zbyt estetycznie (Jeśli możesz polecić coś sprawdzonego na mocne paznokcie, to będę wdzięczna). Na pewno jednak zdjęcie pojawi się wkrótce na instagramie, więc zapraszam do obserwacji. Jak czytasz mnie od dłuższego czasu to wiesz, że pastelowe odcienie to coś co uwielbiam - niedawno czytałam książkę Ubierz się w kolor, która potwierdziła moje przeczucia, że takie barwy pasują do mnie najlepiej. Mimo wszystko lubię także czasem poszaleć z kolorem, ale właśnie jedynie na paznokciach, a Cuccio daje ogromny wybór - zresztą wszystkie możesz zobaczyć tutaj (prezentacja na serduszkach - genialna sprawa!).


Lakiery hybrydowe cuccio - 6421 Day Dream  i  Mint Condition

 Jestem naprawdę zachwycona tymi lakierami! Wadą może być jedynie cena. Standardowa cena lakieru to 79zł - czyli sporo. Na szczęście bez problemu można znaleźć promocje, wtedy ceny zaczynają się od 29zł w zależności od koloru. Ten piękny fiolet znalazłam za 40zł chociażby tutaj - biorąc pod uwagę, że pojemność jest duża, cena wydaje mi się atrakcyjna.

Lakiery hybrydowe cuccio - 6421 Day Dream  i  Mint Condition

Miałaś okazję używać tych lakierów? A może dopiero masz ochotę? Pochwal się swoimi ulubionymi kolorami lakierów na wiosnę! No i, jeśli masz jakiś skuteczny sposób na wzmocnienie paznokci, to będę wdzięczna :)

Komentarze