Relacja z prezentacji nowych lakierów hybrydowych REALAC ♥

REALAC - słyszałaś tą nazwę? Jeśli nie to koniecznie zajrzyj do tego wpisu, bo właśnie pojawiły się na rynku nowe lakiery hybrydowe, które mogą sporo namieszać. W zeszłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w prezentacji nowych hybryd REALAC w Akademii Paznokcia Euro Fashion w Pruszczu Gdańskim. Serdecznie zapraszam na krótką relację z tego wydarzenia i kilka słów o tej właśnie marce!

Relacja z prezentacji nowych lakierów hybrydowych REALAC ♥

Nie ukrywam, że zaproszenie bardzo mnie ucieszyło. Zwykle dostaję informacje o evantach, które odbywają się Warszawie i na dodatek w środku tygodnia. Przy trójce dzieci ciężko coś zorganizować na ostatnią chwilę, a i trzeba liczyć się z kosztami. Gdy tylko zobaczyłam, że prezentacja odbędzie się w Pruszczu Gdańskim, a termin spotkania specjalnie dla nas zostanie przełożony na sobotę nie wahałam się ani chwili. Do tego jeszcze trzeba dodać świetne towarzystwo - prawie cały komplet z naszego ostatniego blogerskiego spotkania w Gdyni.

Relacja z prezentacji nowych lakierów hybrydowych REALAC ♥

Trochę zmartwiło mnie, że z mojego miasta nie ma bezpośredniego połączenia z Pruszczem, ale dzięki temu w połowie drogi spotkałam się z Pauliną i miałyśmy okazję się lepiej poznać. Paulina jest całkowitym zaprzeczeniem stereotypu o blogerkach. Na swoim blogu porusza głównie tematykę paznokciową, ale poza tym jest świetnym naukowcem!

Euro Fashion mieści się w pięknym, dużym budynku, a wnętrze wręcz zachwyca. Na samym dole jest dość duży sklep, znajdziesz też miejsce, w którym możesz się zrelaksować, a do tego nie brakuje zieleni. Nie można też pominąć paznokciowych akcentów w postaci interesujących dekoracji <3

Relacja z prezentacji nowych lakierów hybrydowych REALAC ♥
zdjęcie od Cienistosc.pl


Wracając jednak do samego wydarzenia. Jako blogerki z Pomorza miałyśmy okazję jako pierwsze zapoznać z nową marką. Spodziewałam się raczej czegoś w rodzaju prezentacji oferty, ale jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy pięknie i specjalnie dla nas przygotowane stoliki. Okazało się, że nie tylko dowiemy się o nowych hybrydach, ale także same będziemy mogły je wypróbować oraz nauczyć kilku nowych rzeczy. Jako, że ja jestem samoukiem taki malutki kursik bardzo mi się przydał.

Relacja z prezentacji nowych lakierów hybrydowych REALAC ♥

REALAC to 102 piękne i soczyste kolory (ten poniżej podobno sprzedaje się najlepiej - nie dziwię się. Sama bym chciała go mieć). My miałyśmy okazję pracować na najnowszej wiosennej serii, w której znalazł się piękny fiolet (uwielbiam), mięta, stonowana i żywa pomarańcza, żółty (który czasem wpada w limonkę) i soczysto zielony. Do tego jeszcze czerń, która idealnie sprawdzała się jako baza do ... - bo REALAC to nie tylko lakiery, ale także dodatki do zdobień.

Lakiery hybrydowe REALAC - kolekcja wiosenna

Na warsztatach oprócz zapoznania się z samymi lakierami mogłyśmy poćwiczyć zdobienia z wykorzystaniem holo, mirror czy mirror flakes (mój ulubiony)


REALAC to to nowa linia preparatów do manicure hybrydowego, która powstała w Euro Fashion. Tak jak wspomniałam to nie tylko same lakiery (na chwilę obecną ponad 100 kolorów!), ale także różne dodatki, dzięki, którym możemy osiągnąć piękne efekty, właściwie bez jakichkolwiek szczególnych uzdolnień. Do tego nie sposób wspomnieć o lampie, która jest mała, poręczna i świetnie się prezentuje Marka ma swojej ofercie także bazę, która nadaje się również do nieznacznego przesłużenia paznokci (1-2mm), dzięki czemu nie musimy używać dwóch różnych produktów - a to oznacza mniej warstw. Nie sposób też wspomnieć o Top No Wipe :) Jeśli jesteście z Pomorza to stacjonarnie możecie je kupić w Akademii Paznokcia lub Galerii Handlowej Madison - Euro Fashion Kosmetyka profesjonalna.


Na koniec czekało nas jeszcze jedno zaskoczenie - wszystko z czego korzystałyśmy z trakcie warsztatów dostałyśmy w prezencie. Jest tego naprawdę sporo więc z pewnością pokażę zawartość przy okazji najbliższego posta o nowościach. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć do zapraszam na FB REALAC lub do obejrzenia krótkiego filmiku Pauliny.

Co sądzę o nowej marce? Na razie za szybko, by cokolwiek oceniać. Kolory z pewnością są piękne. Niedługo pokażę Wam całą wiosenną serię, ale już mogę powiedzieć, że najbardziej polubiłam się z fioletem... ale coś czuję, że teraz będę się bawić efektem Mirror Flakes - na ciemnym lakierze prezentuje się bosko.

A te piękne pastelowe paznokcie to nie moje... to Basi

Komentarze