Share Week 2017 - kogo polecam tym razem?

Niedawno ruszył Share Week 2017 i nie mogłam przegapić tej okazji, by polecić moich ulubieńców. Niestety jak co roku, moje niezdecydowanie wzięło górę. dlatego wymienię troszkę więcej niż 3 blogi... Zapraszam na mój przegląd :)

Share Week 2017 - kogo polecam tym razem?


Co to jest SHARE WEEK i dlaczego warto się przyłączyć?


W skrócie - na swoim blogu publikujesz posta i polecasz ulubionych blogerów, link do notki wklejasz pod postem u Andrzeja i trzy wybrane adresy wklepujesz w formularz znajdujący się w tym poście. Share Week trwa do 26 maraca, a po tym czasie pojawi się podsumowanie zabawy. Znalezienie się w rankingu SHARE WEEK, według mnie, jest więcej warte niż w innych, bo to czytelnicy decydują kto tam się znajdzie. To zależy także od Ciebie, więc przyłącz się do akcji! To świetna zabawa, ale i nagroda dla ulubionych blogerów!Moje typy


Co prawda do zestawienia SHARE WEEK liczą się tylko trzy miejsca, ale jak zwykle mam ogromny problem z wybraniem tylko trójki. Jest naprawdę wiele osób, do których zaglądam regularnie, dlatego dzisiaj polecę więcej niż 3 blogi, a wybrańców, których wpiszę do formularza zgłoszeniowego będę musiała chyba wylosować :)

Już nie pamiętam od jak długiego czasu zaglądam do Gosi... i chyba wymieniam ja za każdym razem, przy okazji Share Week. To musi coś znaczyć :)

Ten blog zachwyca pięknymi zdjęciami - na widok każdego dania aż cieknie ślinka...Mimo, że to blog kulinarny, to u Zuzanny znajdziesz także bardzo przydatne posty właśnie o fotografii.  

Blog jedyny w swoim rodzaju. Jeśli interesują Cię różne ciekawostki związane z językiem angielskim, rodziną królewską czy zwyczajami Anglików to musisz tam zajrzeć. Poza tym znajdziesz tam  karty pracy dla nauczycieli oraz quizy, zarówno dla dorosłych jak i dzieci :)

Świeżaki, ale już zdobyli spore grono czytelników. Ciekawie opisane historie z życia "prawie idealnej" pary :)

Z Ewą miałyśmy okazję poznać się osobiście, rozmawiamy praktycznie każdego dnia, więc i jej nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Ewa porusza tematy bliskie każdej kobiecie, choć głównie przeplatają się dwa - dzieci i uroda :)

Razem z Moniką. jak ona sama pisze, możesz "zgłębiać zakamarki świata urody". Ale tak naprawdę to nie tylko urody. U Moniki znajdziesz także bardzo pomocne wskazówki odnośnie Google Analytics czy korzystania z socialmediów. Taka wiedza z pewnością przyda się każdej blogerce :)

Jeśli szukam rzeczowej i konkretnej porady makijażowej, lub przydatnej recenzji kosmetyku to zaczynam od bloga Agnieszki :) Doskonała treść, ozdobiona przepięknymi zdjęciami!

Kolejny blog, który zachwyca mnie pięknymi zdjęciami, i z tego co wiem, nie tylko mnie (wymieniłam ją nawet wśród blogów kosmetycznych, które inspirują)! To chyba jeden z nielicznych blogów kosmetycznych, które obserwuję od początku mojej blogowej przygody!

Uwielbiam prostotę i geometryczne wzory, więc ten blog od początku przykuwał moją uwagę. W skrócie Archistacja to strona o wnętrzach, DIY i organizacji - skarbnica wiedzy w pięknym wydaniu!
Mimo, że Żanetkę polecam nie pierwszy raz, to nadal nie mogę zapamietać nazwy bloga. Ale to nic nie szkodzi - nawet na instagramie jestem w stanie w ciemno rozpoznać jej zdjęcia . Uwielbiam spójność jej fotek i świetne treści!

To już naprawdę koniec, choć mogłabym wymieniać dalej...

Uwielbiam takie akcje, bo można poznać naprawdę ciekawe perełki, dlatego mam nadzieję, że też się przyłączysz. Śmiało wklej linka do swoich poleceń - z chęcią zajrzę i poznam Twoich ulubieńców!

A jak teraz idę się zastanawiać, które trzy blogi dodać do formularza - przyznaj, że wybór nie jest prosty :)

Komentarze