Zainspiruj się #3 czyli najlepsze zdjęcia z 3 tygodnia akcji Piękna Jesienią!

Jak ten czas pędzi - trwa już czwarty tydzień akcji "Piękna Jesienią", a mam wrażenie jakbyśmy dopiero zaczynały. Najnowszy post poświęcony jest pielęgnacji twarzy i ciała, ale dzisiaj przyszła pora na podsumowanie tygodnia "paznokciowego".

Z tygodnia na tydzień trudniej jest wybrać najładniejsze zdjęcia, bo wszystkie uczestniczki bardzo się starają. Dostaję wiadomości, że akcja pobudziła ich kreatywność, z czego bardzo się cieszę! Sama przy okazji na tym korzystam. Niedawno ktoś mnie zapytał, skąd biorę pomysły na zdjęcia - między innymi obserwując inne blogowe zdjęcia. Patrząc chociażby na poprzedni post z kreatywnymi swatche, od innych blogerek wiele się można nauczyć. Nie ma co oczywiście odtwarzać identycznych kompozycji, ale to sposób na podpatrzenie, czym można zdjęcia urozmaicić.

Dzisiaj bez długiego wstępu i zbędnego komentarza chciałam pokazać kilka zdjęć, które przykuły MOJĄ uwagę. Całą listę uczestniczek znajdziesz pod TYM postem - odwiedź dziewczyny i daj znać, które zdjęcia CIEBIE zaintrygowały najbardziej!

Karolina Horsi


Zmieniony rytm


Racja Pielęgnacja


Zdrowa i piękna


helpmecreate


W odcieniach fioletu


Barwne paznokcie


Rainbow Lyll
A ty? Skąd czerpiesz inspirację?

Komentarze