Nowe szaty i ankieta dla czytelników! (wypełnij i wygraj!)

Długo się broniłam, jednak nastał ten czas, gdy postanowiłam ubrać bloga w troszkę nowsze szaty! Będę wdzięczna jeśli zechcesz dzisiaj zajrzeć do tego posta (nawet jeśli pojawiasz się tu sporadycznie) i wypełnisz krótką ankietę. Każda osoba, które zdecyduje się poświęcić dla mnie tych kilka minutek, może wziąć udział w konkursie - nagrodą będzie kosmetyczna niespodzianka!

W moim życiu ostatnio wiele się dzieje - wiele nowych wyzwać, dużo pracy... Karografia się rozrasta i rozrastać będzie. Ale to nie wszystko. Już nie mogę się doczekać, gdy zaproszę Was w jedno nowe, przepiękne miejsce w sieci! 

Chciałabym, żeby i na tym blogu pojawił się powiew świeżości.  Zaczęłam od kosmetycznych zmian wyglądu bloga. Myślę jednak także o tematyce bloga. Będę wdzięczna jeśli zechcesz wypełnić krótką ankietę - to pozwoli mi spojrzeć na stronę oczami czytelnika. Przy okazji to też szansa na kosmetyczną niespodziankę, którą szykuję.

Ankieta będzie otwarta do końca maja. Jestem ciekawa każdej opinii - więc nawet jeśli pojawiłaś się tu z przypadku pierwszy raz - twoje zdanie jest równie ważne, jak stałych czytelników! 

Mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć?

PS. Jak widzisz jakieś błędy w wyświetlaniu strony to daj znać :)


---
Nagroda wędruje do Angelisiak

Komentarze