karoLINKI - maj 2016 + linkowe party

Dawno nie było karoLINKÓW. To przerażające jak ten czas szybko ucieka. Dzisiaj jednak trochę nadrobię zaległośći i zapraszam na przegląd najciekawszych linków. Będzie coś zarówno o urodzie, o blogowaniu, ale nie tylko.

karoLINKI - maj 2016 + linkowe party


Na początek chciałam Cię poprosić o wypełnienie ankiety, - nawet jeśli jesteś u mnie po raz pierwszy. Każda opinia się dla mnie liczy - każda osób, która ją wypełni może zagrać o kosmetyczną niespodziankę :)


Piękna "ja"


Rzadko biorę się za zdobienie paznokci. Jeśli już wybieram proste wzory, nie wymagające ode mnie zbyt wiele umiejętności, i przede wszystkim czasu. To zdobienie, które proponuje Siulka wygląda na proste w wykonaniu, a prezentuje się rewelacyjnie.

Jeśli nie lubisz, gdy coś się marnuje to ten post jest dla Ciebie. Sabina pokazuje jak wykorzystać reszty mydła i stworzyć mydełko w kształcie muszelki.

Czy ubieranie dzieci w second-handach to zbrodnia? Bardzo ciekawe przemyślenia Miss Ferreiry.

Złudne pragnienie ślubnej "inności"
Czy żeby zachwycić swoim ślubem trzeba na siłę się wyróżnić? I czy w ogóle jest jakaś "inność"? Zapraszam na przepięknego bloga poruszającego tematy około ślubne :)


Piękno życia


"Często wydaje nam się, że osoby wybitne osiągnęły sukces dzięki wrodzonemu talentowi. Zobacz dlaczego uważam, że spokojnie poradzisz sobie bez niego" - sprawdź co na ten temat sądzi Kłosiński. Czy rola talentu nie jest przereklamowana?

Mimo że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która ułatwiłaby zasypianie i podnosiła jakość snu, to warto wprowadzić chociaż kilka zmian wymienionych przez Olgę, by zauważyć różnicę. 

Jeśli zastanawiasz się czy sama obejrzeć film, czy razem z partnerem to Króliczek Doświadczalny pomoże ci podjąc decyzję :)

Przyznaję się, że ze śniadaniami mam problem. O ile dzieciaki przypilnuję to czasem o sobie zapomnę. Mam jednak zamiast to zmienić, a Ciebie zapraszam na bloga Spinki i Szpilki.

Gramatyka czy słownictwo? Czego uczyć się najpierw?
Jeśli myślisz o nauce angielskiego to zapraszam na nowy blog GlobishPoland.com. Będą się na nim pojawiać ciekawe posty związanego z językiem angielskim, a także ćwiczenia wspomagające naukę. Dodam tylko, że jedyny polski blog o Globish (czyli w skrócie uproszczonym angielskim) wspierany przez jego twórcę, Jean-Paula Nerriere.


Kącik blogerki


Segritta rozprawia się z mitami na temat blogowych współprac. Zgadzasz się z nią? Ja tak!

Czy jest jakiś sposób na to by zaistnieć na instagramia? Beata zaprosiła kilka blogerek, które na tym polu odnoszą sukcesy, do podzielenia się swoją wiedzą. Warto przeczytać ... i wprowadzić w życie :)

Ciągnąc dalej temat instagrama... Rzadko linkuję do wpisów podsumowujących, tym bardziej nie swoich :) Tym razem jednak odsyłam Cię na bloga Alabesterfox, której instagram jest po prostu zachwycający. W linkowanym poście Adrianna opisuje jak doszła do momentu, w którym właśnie się znajduje.

Newsletter to dodatek, który warto mieć na blogu, choć przyznam szczerze zabiera sporo czasu. Ja muszę do swojego przyłożyć.... Jeśli zastanawiasz się właśnie nad założeniem swojego, u Karoliny znajdziesz prosty tutorial "jak stworzyć pierwszy newsletter".

Czy na swoim blogu możesz pisać na każdy temat? Czy wyznacznikiem dobrego bloga są tylko zasięgi? Najważniejsza jest treść, czy jednak wygląd bloga? Warto zajrzeć, zwłaszcza jeśli chcemy swój blog rozwijać. 

W ostatnim czasie na bloggerze zaszło trochę zmian. Jeśli Twoje popularne posty w pasku bocznym przestały się wyświetlać poprawnie, to zapraszam do karografii. Pojawił się także nowy szablon do kupienia, a kolejny jest już na ukończeniu :)


Mogłaś przeoczyć: 

1. Lemoniada z (bzu) lilaka - nietypowa, ale pyszna!
2. Alternatywa dla kwiatów? Monstera - piękno w minimalistycznym wydaniu!
3. Truskawki dla urody - 11 nietypowych zastosowań
4. Warto sobie sprawiać małe przyjemności
5. Jak z głową kupować kosmetyki


A teraz miejsce dla Ciebie - podziel się swoim ciekawym linkiem, albo podeślij wpis, który ostatnio Cię zaciekawił! Wystarczy nacisnąć button"Add your link". W polu "name" wpisz tytuł posta, a nie swoje imię :) Czekam na Twoje polecenia!Komentarze