SHARE WEEK 2016 - kogo polecam?

Niedawno po raz kolejny wystartował SHARE WEEK. To jedna z niewielu inicjatyw, w której biorę udział. To świetna okazja, żeby pokazać ulubionym blogerom, że ich praca nie idzie na marne. Z braku czasu nie komentuję zbyt często, więc zwykle moja obecność nie jest widoczna, dzisiaj jednak chciałam wyróżnić kilka blogerek.Co to jest SHARE WEEK i dlaczego warto się przyłączyć?


W skrócie - w blogowym poście polecasz trzech ulubionych blogerów, link do notki wklejasz pod postem u Andrzeja i trzy wybrane adresy wklepujesz w formularz znajdujący się w tym poście. Share Week trwa do 3 kwietnia, a po tym czasie pojawi się podsumowanie zabawy. Znalezienie się w rankingu SHARE WEEK, według mnie, jest więcej warte niż w innych, bo to czytelnicy decydują kto tam się znajdzie. To zależy także od Ciebie, więc przyłącz się do akcji! To świetna zabawa, ale i nagroda dla ulubionych blogerów!


Moje typy


Co prawda do zestawienia SHARE WEEK liczą się tylko trzy miejsca, ale mam spory problem z wybraniem tylko trójki. Jest wiele osób, do których zaglądam regularnie, a ja taka niezdecydowana... W dzisiejszej notce znajdzie się więc 7 blogów... i chyba będę losować.

To, że lubię zaglądać do Małgosi nie jest tajemnicą. Często do niej linkuję zarówno w karoLINKACH, jak i na FB. Lubię zarówno jej bloga - widać, że wkłada serce w każdą notką, ale lubię ją także jako osobę - bardzo szczerą i pomocną.

Blog zachwyca od pierwszego wejścia. Piękne grafiki do pobrania za darmo, genialne pomysły.. Znajdziesz tu świetne patenty na opakowania, etykietki, dekoracje - kopalnia inspiracji. Uwielbiam zaglądać do Weroniki. Koniecznie i Ty musisz tam zajrzeć!

Do Ewy zaglądam już od jakiegoś czasu i ostatnio złapałam się na tym, że czytam każdego opublikowanego przez nią posta - to ewidentnie znak, że musi się znaleźć w tym zestawieniu. Od jej bloga bije spokój i optymizm.

Mimo, że nazwy do tej pory nie mogę zapamiętać, to na tego bloga nie sposób nie zwrócić uwagi. To co mnie tak przyciąga, oczywiście poza ciekawymi treściami, to przepiękne zdjęcia! Sama bym chciała takie robić, ale chyba mi kreatywności brak :)

Do Ani trafiłam niedawno, bo w sumie bloga też nie prowadzi zbyt długo. Po raz kolejny zachwycam się zdjęciami i estetyką bloga. Jeśli szukasz pomysłu na tła fotograficzne, to koniecznie wpaść do niej musisz!

Na blogi kulinarne nie zaglądam zbyt często, bo i do eksperymentowania w kuchni nie mam smykałki, a tu kolejna propozycja :) Ewa, podobnie jak Małgosia przyciąga do siebie charakterem. Lubię blogi, za którymi oprócz świetnej treści, stoi też świetna osoba!

Do Madl-len wpadam od dawna - na początku kojarzyłam jej blogowe wpisy jedynie z obsługą Gimpa. Magda nadal obraca się wokół grafiki (stworzyła m.in. świetny kreator scen), ale porusza także tematy związane z urodą i lifestylem

Tak naprawdę to mały ułamek blogów, na które zaglądam (możesz zajrzeć do moich typów z poprzednich lat, która nadal są aktualne!) No i jak tu teraz wybrać tylko 3 skoro nawet z tą siódemką miałam problem?

Jestem ciekawa Twoim wyborów - przyłącz się do akcji, z chęcią poznam Twoje ulubione blogi!

Komentarze