Dwa piękne darmowe szablony na bloggera do pobrania!

Każda z nas z pewnością chce, by jej blog był ładny. Mamy różne gusta, wiec szukamy, przebieramy wśród setek szablonów, by znaleźć ten idealny. Mam dla Ciebie dwie propozycje - dwa darmowe szablony na bloggera do pobrania!

Ostatnio mnie tu trochę mniej. Wszystko przez brak czasu, dzieci, zmęczenie, awarię komputera... Ale w głowie już mam pomysły na kolejne posty, więc niedługo z pewnością coś się pojawi. W końcu biorę się za pisanie posta o seo, bo dostaję od czytelniczek coraz więcej zapytań, kiedy on się pojawi :) Będą też posty kosmetyczne, m.in. poświęcone najnowszym szminkom Rimmela.

Dzisiaj jednak chciałam Cię odesłać na mojego drugiego bloga. Część z moich czytelniczek już o tym miejscu wie, ale pewnie druga część nie ma pojęcia o jego istnieniu. A na nim do pobrania dwa szablony do pobrania całkowicie za darmo!

Dwa piękne darmowe szablony na bloggera do pobrania!

Claire Pink to delikatny, kobiecy i przejrzysty szablon. Ma tradycyjny układ postów, ale z automatycznym zwijaniem tekstu. Dodatkowo pod każdym postem znajdują się ikonki udostępniania, a popularne posty i zyskały ładną oprawę. Ważną zaletą darmowych szablonów do pobrania na karografii jest to, że mają ładną wersje mobilną oraz możesz je dopasować kolorystycznie w projektancie szablonów. Nie będę za dużo się rozpisywać, bo i tak najlepiej będzie jeśli po prostu obejrzysz demo. Więcej informacji o tej skórce, oraz link do pobrania znajdziesz na karografia.pl.

Dwa piękne szablony na bloggera do pobrania za darmo!

Marisa to już inna bajka. Układ postów jest bardzo ciekawy - pierwszy wpis jest wyróżniony, a kolejne układają się w kafelki. Myślę, że jest to fajna alternatywa, dla zwykłym postów. Oczywiście podobnie jak Claire Pink dowolnie możesz zmieniać kolory, oraz czcionki bez wchodzenia w kod szablonu - wszystko w projektancie szablonów! Szablon także jest responsywny, czyli będzie się pięknie prezentował także na smartfonach. Obejrzyj demo być może właśnie takie rozwiązanie Ci się spodoba! Więcej informacji oraz link do pobrania znajdziesz tutaj.

Każda wersja szablonu udostępnianego na karografii będzie miała też bardziej rozbudowany odpowiednik do kupienia.

Na karografii pojawiać się będą także porady blogowe, na razie są dwie - jak wyśrodkować nagłówek bloga i zmienić jego wielkość w bloggerze? oraz jak efektownie zmienić wygląd polecanego posta? Chcę na blogu umieszczać praktyczne porady, wiec na początku skupię się na pytaniach, które kierujecie do mnie mailowo. Jeśli jednak chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć lub zaproponować temat posta to śmiało napisz, to w komentarzu. Jestem ciekawa też jakie szablony przemawiają do Was najbardziej - kafelkowe, półkafelkowe, zwijane a może wyświetlane w całości? To będzie dla mnie wskazówka przy tworzeniu kolejnego szablonu!

Serdecznie zapraszam do grona obserwatorów karografii oraz do polubienia profilu na FB.  

Komentarze