karoLINKI - styczeń 2016 + linkowe party!

Nie wiem jak to się stało, ale w grudniu nie pojawiły się karoLINKI. Tym razem jednak zdążyłam i zapraszam Cię na porcję ciekawych blogowych linków - w sam raz do wieczornej, piątkowej herbatki! Oczywiście na końcu posta jest miejsce na Twój post- śmiało, podziel się najlepszym wpisem!

karoLINKI - styczeń 2016

Piękna "JA"


W rossmannowskim "Skarbie" Żurnalistka pokazała odmładzającą moc dotyku, czyli masaż twarzy krok po kroku. Chciałam zdobyć w Rossmannie papierową wersję, ale niestety jak zwykle już nic nie było. Jeśli i Ty nie widziałaś, to na szczęście jest internet :) A masować twarz naprawdę warto. Sama widzę różnicę, zwłaszcza gdy masować się przestanę...

Jak optycznie powiększyć usta? Świetnym pomysłem są usta ombre. Jak wykonać taki makijaż pokazała ostatnio Marta z Make-Up Today.

O alkoholach w kosmetykach słyszy się wiele złego. Ale czy tak naprawdę zawsze są złe? A właściwie, czy wszystkich powinniśmy unikać? Odpowiedź znajdziesz na blogu Włosy muszą być długie.

Uwielbiam warkocze, choć moje włosy są jeszcze trochę za krótkie na poważne eksperymenty. Na blogu Sophie Czerymoja fajny tutorial pokazujący jak zrobić warkocz w stylu Elsy z Krainy Lodu.


Piękny dom


Karteczki z WIFI od My Pink Plum mnie zachwyciły. Już nie musisz dyktować gościom długiego kodu dostępu - wystarczy piękna, ozdobna karteczka!

Jak przechowywać teoretycznie brzydkie rzeczy? Na blogu Szafa Sztywniary znajdziesz kilka patentów oraz efekty przed i po.

Gdy byłam mała, szpinak był ostatnią rzeczą, którą miałam ochotę wziąć do ust. Teraz wygląda to całkiem inaczej. Tylko co z tym szpinakiem zrobić? Ewa pokazuje 3 pomysły na dania ze szpinakiem.

A na deser może owsianka? Ale nie taka zwykła - czekoladowana, z nasionami chia? Sama nie przepadam za żadnymi owsiankami, ale zdjęcia są tak zachęcające...


Piękno życia


Mimo, że za dużo ostatnio nie podróżuję (nie licząc ostatniego wypadu do Londynu), bardzo lubię poczytać o ciekawych zakątkach. Ostatnio Felicja rozpoczęła serię, w której będzie się dzielić przeżyciami z Mongolii - już po pierwszym poście jestem bardzo ciekawa co będzie dalej. Z kolei u Balbiny Ogryzek o Maroku - moje marzenie!

Jeśli jesteśmy już przy podróżach to warto dowiedzieć się jakich gestów lepiej unikać. O niektórych wiedziałam, inne mnie zaskoczyły.

Jakie masz nawyki? Bardzo dobry tekst o tym jak nawyki wpływają na nasz mózg i nasze życie oraz 15 nawyków, które warto w sobie wyrobić.


Kącik Blogerki


Nie może też zabraknąć linków przydatnych dla blogerów. Na sam początek zareklamuję siebie. Właśnie ruszyła Karografia. Znajdziesz tam darmowe szablony (jeden już jest), płatne, bardziej rozbudowane, pojawią się także porady blogowe. Na razie wszystko będzie dotyczyć bloggera, bo chcę pokazać, że tutaj też można stworzyć piękny blog!!!

Dlaczego blogi nie powinny być prasą? W kontekście ostatnich wydarzeń, tekst chyba obowiązkowy. Ostatnio wyczytałam, że jednak sąd już skazał jednego blogera, co prawda na grzywnę chyba 200zł, ale jednak... Jestem ciekawa czy rejestrowałaś swojego bloga jako prasę?

Jak blogować po talent? to świetny webinar, w którym gościem specjalnym była Dorota Zalepa. Jeśli szukacz odpowiedzi na temat rozwijania bloga, docierania do większego grona odbiorców i sposobach zarabiania na blogu, to warto go obejrzeć. Mimo, że nie wszytko udało się omówić podczas nagrania rozwinięcia tego tematu możesz szukać u Kameralnej.


To już wszystko ode mnie, ale śmiało podziel się swoim najlepszym postem i pozwól do siebie trafić. Wystarczy nacisnąć button"Add your link". W polu "name" wpisz tytuł posta, a nie swoje imię :) Czekam na Twoje polecenia!

Komentarze