Piękne kalendarze ścienne 2016 do druku #2 {wszystkie do pobrania za darmo!}

Niedawno opublikowałam post o pięknych kalendarzach z układem miesięcznym do bezpłatnego pobrania. Okazało się jednak, że w sieci można znaleźć jeszcze więcej perełek. Z tego też powodu powstał wpis nr 2. Tym razem znajdziesz 6 propozycji z jednostronicowym kalendarzem, idealnym do powieszenia na ścianę. Uzupełniłam też spis kalendarzy z układem miesięcznym o kolejne 11(!) propozycji. Nie powiem, że piękniejszych niż wymienione w poprzednim wpisie, bo wszystkie są genialne. Jeśli jednak wtedy nie znalazłaś nic dla siebie, to tu już na bank, w którymś się zakochasz! Jeden z nich możesz spersonalizować dodając własne zdjęcia!

Piękne kalendarze ścienne 2016 do druku #2 {wszystkie do pobrania za darmo!}
PIN IT - przypnij to zdjęcie, by z łatwością wrócić do tego posta!


Podobnie jak poprzednim razem pod linkiem z nazwą bloga zostaniesz przekierowana bezpośrednio do posta, w którym możesz pobrać wybrany kalendarz.
1. WSONAGI2. HELLO GINGER BLOG

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Susannah Carpenter (@shophelloginger)


3. BY JANE MARK

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika b l a c k l i n e s byJM (@byjanemark)


4. DIMPLE LANE5. CREATE THE CUT6. HEVITT AVENUEA teraz kilka kolejnych propozycji z układem miesięcznym. Po poprzednim wpisie dostałam sporo wiadomości od czytelniczek, które znalazły kalendarz, który je zachwycił. Mam nadzieję, że jeśli wtedy nie natrafiłaś na nic, co przykuło by twoją uwagę, to tym razem coś ci się spodoba!


1. CLEAN & SCENTSIBLE

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jenn @ Clean and Scentsible (@cleanandscentsible)


2. ALY DOSDALL3. CUPCAKE FACTORY4. MY FABULLES LIFE5. MY FABULESS LIFE  - możesz wgrać własne zdjęcia, na blogu jest instrukcja jak to zrobić :)6. MY SOMEDAY IN MAY

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Em Smith Capson (@emcapson)


7. MONTGOMERY FEST

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika annie montgomery (@montgomeryfest)


8. SASSABY PARTIES9. CAYENABLANCA10. INSPIRATION NOOK11. PRACOWNIA BAJKOWO

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kinga K. (@kingaqul)I jak? Który wpadł ci w oko? Mnie najbardziej podoba się ten na zdjęciu tytułowym, a jeśli chodzi o kalendarz z układem miesięcznym to nr 4 i 7. Jestem ciekawa Twoich wyborów!

Komentarze