Najpiękniejszy lakier hybrydowy? {Semilac 032 Biscuit}

Semilac w kolorze Biscuit wpadł mi w oko już na samym początku przygody z hybrydami. Zanim jednak zdecydowałam się jakie kolory wybiorę na początek poszperałam trochę w internecie. Ostatecznie wybrałam Frappe i Pastel Peach. Czego się obawiałam w przypadku Biscuit? Czy te obawy były uzasadnione? I jak "biszkopcik" prezentuje się na paznokciach?

Najpiękniejszy lakier hybrydowy? {Semilac 032 Biscuit}


Na sam początek szukałam kolorów, które kryją po max. 2 warstwach, są uniwersalne i bezproblemowe. O kolorze Biscuit czytałam wiele zachwytów, jednak co do krycia i bezproblemowości były już sporo mniejsze. Gdzieś nawet wyczytałam, że tym lakierem w ogóle nie da się osiągnąć całkowitego krycia. Ile w tym prawdy?


KOLOR


Gdy już doszłam do jakiejś "wprawy" doszłam do wniosku, że czas by w mojej kolekcji zagościł Semilac Biscuit. Kolor na paznokciach jest przepiękny - taki stonowany, delikatny róż. Nie landrynkowy, nie nachalny, ale też w żadnym wypadku nie jest nudny! Cudnie prezentuje się na paznokciach. Zakochałam się w tym kolorze i zamiast przetestować kolejne kolory, Biscuit trzeci raz z rzędu jest w użyciu. Jeśli szukasz kolor uniwersalnego, a jednocześnie niezwykle pięknego to Semilac Biscuit jest świetnym wyborem.
 lakier hybrydowy Semilac 032 Biscuit


APLIKACJA


Semilac Biscuit nakłada się tak samo prosto jak jaśniejsze semilaki. Bez problemu można rozprowadzić cieniutką warstewkę, ale po pierwszej dość wyraźnie widać smugi. Druga warstwa o wiele lepiej kryje. Zdjęcia poniżej przedstawiają efekt właśnie po drugiej warstwie, ale wymagało to dość dużo precyzji, żeby nie było widać pociągnięć pędzelka. Niestety za drugim i trzecim razem, gdy moja lampa zaczęła się trochę buntować, musiałam nakładać jeszcze cieńsze warstwy, co oznaczało nałożenie trzech warstw. Ta ostatnia daje efekt pełnego krycia i nie widać żadnych smug. Kolor wygląda idealnie! 

Semilac 032 BiscuitTRWAŁOŚĆ


Semilac Biscuit podobnie jak reszta hybryd, które miałam okazję używać wytrzymuje bez problemu 1,5-2 tygodnie. Dłużej nawet ich nie trzymam bo odrost zmusza mnie do ich zdjęcia. Oczywiście musisz brać pod uwagę, że trwałość lakieru w największej mierze zależy od przygotowania płytki. Z tego co wiem są też osoby, u których manucire hybrydowy w ogóle nie chce się trzymać mimo dołożenia wszelkich starań, by wszystko było ok. Jeśli zastanawiasz się nad zestawem do nakładania hybryd, warto wybrać się na próbny manicure.

Semilac 032 Biscuit na paznokciach


Nazwa: Semilac 032 Biscuit
Pojemność: 7ml
Cena: 29zł
Dostępny: semilac.pl lub ezebra.pl


Po użyciu tego odcienia jestem pewna, że Semilac Biscuit powinien znaleźć się w zapasach każdej maniaczki hybryd. Kolor jest wdzięczny i pasujący na każdą okazję - po prostu piękny! (po poście o topie NO WIPE dostałam kilka zapytań o ten odcień, bo wielu z Was wpadł w oko). 3 warstwy to nieco więcej czasu poświęconego na manicure, ale efekt jest tego wart!

Jak Ci się podoba? Też masz go w swoich zbiorach, a może dopiero się nad nim zastanawiasz?

Komentarze