Piękne kalendarze 2016 do druku {16 propozycji z układem miesięcznym do pobrania za darmo}

Już za kilka dni zawita rok 2016, więc czas najwyższy rozejrzeć się za nowym kalendarzem. Książkowy organizer niedawno sobie kupiłam - duży, w pepitkę, dokładnie taki jaki chciałam, szalenie mi się podoba. Szukałam też jednak czegoś co ułatwi miesięczne planowanie. Przeczesując internet znalazłam sporo kalendarzy 2016 do druku, właśnie z podziałem miesięcznym. Niektóre naprawdę zachwycają prostotą i elegancją - takie lubię najbardziej, ale są też bardziej efektowne. Skoro poświęciłam czas na poszukiwania kalendarza idealnego, postanowiłam podzielić się z Tobą swoimi znaleziskami. Być może i Ty szukasz gadżetu, który ułatwi planowanie? Taki kalendarz idealnie się nada do powieszenia na lodówce, tablicy korkowej czy do postawiania na biurku na drewnianej podstawce - tak, aby cała rodzina miała do niego dostęp. Nie dość, że praktyczny to na dodatek z pewnością będzie ozdobą wnętrza.

Piękne kalendarze 2016 do druku {12 propozycji z układem miesięcznym do pobrania za darmo}
PIN IT - przypnij to zdjęcie, by z łatwością wrócić do tego posta!


Wszystkie kalendarze, do których linkuję są do darmowego użytku osobistego. Zgodnie z tym co napisałam w poście Kilka zasad linkowania, każdy link prowadzi do strony autora, z której możecie pobrać wybrany kalendarz. Nigdy nie linkuję do plików do pobrania, bo chcę, żebyś odwiedziła stronę osoby, która poświęciła czas na przygotowanie świetnych grafik. Kto wie, może zostaniesz tam na dłużej?


Oto mój przegląd kalendarzy do druku na rok 2016 z układem miesięcznym.


1.  ŻYJ KOCHAJ TWÓRZ2.  SARA WOODROW

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Woodrow | SMÄM (@smamie)


3.  SMALL PAPER THINGS4. JEST RUDO
 


5. HALOMISIU

 kalendarze 2016 do druku


6. SHORT STOP DESIGN

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Megan McKissick (@shortstopdesigns)


7. BLOOMING HOMESTEAD8. DELINEATE YOUR DWELLING9. COCO AND MINGO10. DESIGN IS YAY11. NADEL & GABEL

kalendarz 2016 do pobrania za darmo


12. PIĄTY POKÓJ13. ROZANECZKA14. W TRAMPKACH DO CELU


15. DOBRZE NARYSOWANE


16. BOOMBOMDESIGNTo już wszystkie kalendarze do wydrukowania, które zwróciły moją uwagę. Oczywiście klikając w link możesz zobaczyć więcej zdjęć prezentujących wybrany kalendarz. Dodam też, że u Karoliny z Żyj Kochaj Twórz możesz kupić gotowy, wydrukowany kalendarz wraz z ręcznie robioną, drewnianą podkładką.


Jestem ciekawa czy któryś z kalendarzy wpadł ci w oko? Do mnie najbardziej przemawia nr 2 i 9. A do Ciebie?

Komentarze