Hybryda i krycie po jednej warstwie? {Semilac - 088 Blue Ink}

Kocham hybrydy! Jeśli jeszcze nie miałaś okazji ich używać, musisz koniecznie spróbować. Niedawno pokazywałam piękny odcień ciemnego fioletu (Semilac Black Purple), który idealnie wpisuje się w jesienny klimat, a dzisiaj coś całkiem innego - 088 Blue Ink. Miałam go pokazać za jakiś czas, ale nie mogłam się powstrzymać, by już teraz coś Ci o nim napisać. Co mnie w nim tak zachwyciło? 

Hybryda i krycie po jednej warstwie? {Semilac - 088 Blue Ink}

Pewnie pamiętasz mój wpis Niebiesko mi, w którym pisałam, że nie przepadam za tym kolorem, zarówno na paznokciach, jak i w makijażu. Co ciekawe Blue Ink jest drugim niebieskim lakierem Semilaca, który używam.... i po raz kolejny mi się podoba! Widać po prostu wcześniej nie trafiłam w odcień, który wpasowałby się w mój gust. 


APLIKACJA

Ciemne kolory mają to do siebie, że ciężej je precyzyjnie nałożyć. Do tego mam wrażenie, że większość z nich jest też po prostu gęstsza, co nie co utrudnia równomierne rozłożenie koloru. Pod tym względem Semilac Blue Ink mnie zachwycił - nakłada się głaciutko, lekko, bez żadnego kłopotu. O ile przy Black Purple się trochę namęczyłam, tak tym razem poszło bardzo szybko.  Mogłabym nawet stwierdzić, że poszło mi łatwiej niż z Frappe.

Lakier hybrydowy - Semilac Blue Ink 088

 

KOLOR

O ile Semilike po prostu dostałam, to  na Blue Ink zdecydowałam się sama. Uwielbiam siebie ubraną w granat więc doszłam do wniosku, że będzie idealnie pasował do większości mojej garderoby. Na próbniku prezentował się bardzo ładnie - taki stonowany ciemny granat. Jak jest w rzeczywistości? 
Wyobraź sobie, że po położeniu pierwszej warstwy kolor mnie tak zachwycił, że o drugiej nawet nie pomyślałam! Kolor to soczysty niebieski - czysty szafir. Podejrzewam, że druga warstwa sporo go przyciemni i upodobni do wzornika, ale musiałam Ci pokazać jak prezentuje się, gdy nałożysz tylko jedną. Na krótkich paznokciach w ogóle nie widać prześwitów. Dopiero, gdy trochę urosły to pod światło widać, że krycie nie jest stuprocentowe, ale w cieniu wygląda rewelacyjnie. Zresztą zobacz sama.

Lakier hybrydowy - Semilac Blue Ink 088 - jedna warstwa

TRWAŁOŚĆ

Na temat trwałości chyba nie ma co się rozpisywać. Hybrydy biją na głowę zwykłe lakiery - w końcu nie muszę na nic uważać, bo zmywanie, sprzątanie, a nawet szorowanie im nie straszne.

Nazwa: Semilac 088 Blue Ink
Pojemność: 7ml
Cena: 29zł
Dostępny: semilac.pl
Trwałość: ok. 2 tyg.

Jak podoba Ci się ten odcień? Ja jestem zachwycona, ale na pewno sprawdzę jaki efekt będzie przy kolejnej warstwie!

Komentarze