Yankee Candle - Child Wish

Dzisiaj króciutko na temat kolejnego wosku, który wybrałam sobie w ramach współpracy z ChocoBath.pl. Czytałam sporo zachwytów na Child Wish, więc i ten zapach u mnie znaleźć się musiał. Czy mnie zachwycił?


 Child Wish
- Delikatny powiew wiosennego wiatru, niosącego zapach świeżej trawy i polnych kwiatów, podszytych odrobiną ciepła, które sprawiają, że poczujesz się, jak podczas zabawy w ogrodzie pełnym nieznanych aromatów.

W wosku znajdziemy delikatne kwiaty, górską lilię i bursztyn. Zapach jest ciężki do sprecyzowania, delikatny. Czy kojarzy mi się z dzieciństwem? Raczej nie.. choć można określić, że jest to zapach łąki, polanek pełnych polnych kwiatów. Zapach w porównaniu do testowanych wcześniej jest mniej intensywny. Unosi się właściwie w trakcie palenia i chwilę po... później zanika.

Podsumowując mogę powiedzieć, że wosk jest bardzo przyjemny, neutralny, ale bardzo delikatny. Uważam, że to jest idealny zapach na co dzień, gdy nie chcemy jakichś mocniejszych  wrażeń zapachowych. Zapach fajny, ale nie jest to mój number 1.

A wy co o nim sądzicie? To Wasz ulubieniec czy macie inne?

http://chocobath.pl/

Nazwa: Yankee Candle, Child Wish
Pojemność: 22 g
Cena: 6 zł

Wcześniej opisywane:

Komentarze

 1. Nie miałam tego zapachu i raczej w najbliższym czasie go nie wypróbuję. Teraz, u mnie dominują słodkie nuty, najlepiej z dodatkiem cynamonu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię ten zapach choć nie jest moim ulubieńcem

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego zapachu jeszcze nie miałam a u mnie tymczasem pachnie czereśnią.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie kuś już tymi woskami niedobra! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba mam o tym wosku takie samo zdanie jak Ty :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz - to niezwykle motywuje do dalszego pisania!