bonprix - oczekiwania kontra rzeczywistość {eleganckie czółenka i 2 paski}

Najczęściej w ramach serii bonprix - oczekiwania kontra rzeczywistość pokazuję Wam ubrania. Dziś jednak co nie co o dodatkach. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam eleganckie buty na słupku i 2 paski. Czy warto spojrzeć na dodatki z bonprix?

reklama / wpis zawiera linki afiliacyjne

1. Czarne czółenka na słupku


Zacznę od czółenek. Chodziły za mną czarne buty na grubszym obcasie. Chodziło o coś eleganckiego, ale "nie za bardzo". Wiecie o co chodzi? Padło na te piękne czółenka. Zwykle noszę rozmiar 36 lub 37. W bonprix zwykle biorę 37 i tym razem też tak zrobiłam. Pasują idealnie. Odzwyczaiłam się trochę od wyższych butów więc musiałam się trochę przyzwyczaić. Bałam się, że będą mnie obcierać (z czym niestety często mam problem), ale okazało się, że nie ma żadnego problemu. Wysokość obcasu jest w sam raz. I pięknie się prezentują, prawda?


2. Skórzany pasek w kolorze koniakowym  


Zamówiłam też dwa paski. Wiecie, że ja przez całe życie pasek założyłam może raptem kilka razy? Tym razem jakoś ciągnęło mnie do pasków. Chciałam jeden w z brązie (do łączenia z granatem) i jeden czarny, klasyczny. Ten koniakowy jest rewelacyjny. I idealnie kolorystycznie pasuje do mojej koniakowej torebki i sandałów, zresztą też z bonprix (zobacz post → bonprix - oczekiwania kontra rzeczywistość {sukienka z suwakami, torebka vintage i genialne sandałki})

Zamówiłam pasek w rozmiarze 80 i pasuje idealnie. W końcu mam pasek, który nie jest za długi i nie plącze mi się pod łokciem. Starannie wykonany, nie za sztywny - bardzo ładnie dopasowuje swój kształt. Mam nadzieję, że długo mi posłuży.

 
 
 

3. Czarny, klasyczny pasek 


Drugi pasek dorzuciłam w ostatniej chwili. To już nie skóra, ale imitacja skóry, ale prezentuje się bardzo ładnie. To także rozmiar 80 i pasuje idealnie. Najbardziej zależało mi, żeby to był model najprostszy z możliwych i ze srebrnymi wykończeniami. Spełnia moje wymagania w 100%.


 Jak Wam się podoba moje zamówienie?

Komentarze