beGLOSSY Blue Lagoon - co skrywa błękitne pudełko?

beGLOSSY dotarło do mnie z małym opóźnieniem (małe kłopoty z kurierem), ale może i dobrze. Ostatnio nie miałam głowy do takich spraw... Dziś jednak przychodzę z prezentacją zawartości beGLOSSY Blue Lagoon. Rzeczywiście błękit chyba sponsoruje pudełko :)

1. BISPOL - Morskie Opowieści

Cena: 10.79zł/150g


Zacznę od produktu niekosmetycznego. Świeca zapachowa w szkle rzadko pojawia się w pudełku :) Zapach nawet bez odpalenia jest intensywny i zdominował pudełko :) To subtelne połączenie słodkich owoców lata z aromatem piżma i bursztynu.

 

2. BIELENDA - Fruit Juice, Płyn micelarny

Cena: 12.50zł/500ml


W boxie znalazł się też półlitrowy(!) płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową. Produkt pewnie większości znany, ale chyba w innym opakowaniu. Dzięki umieszczeniu płynu w takiej formie oszczędza się aż 73% plastiku. Nie wiem czy taka forma jest praktyczna do codziennego użytku, ale przecież większość z nas ma starą butelkę po micelku więc można ją po prostu uzupełniać.


3. ARTISHOQ - Maska-regenerujacy mus do włosów

Cena: 31.99zł/150ml


W pudełku znalazły się dwa produkty do włosów. Pierwszy z nich to mus zapobiegający matowieniu włosów i dodający błysku. Formuła dodatkowo ma być bardzo lekka i nie obciążać włosów. Od razu przyznaję, że marka mi totalnie nieznana, ale na pewno zużyję. Akurat odżywek i masek u mnie nigdy za wiele.

 

4. MARION - Dr Koala, Krem do stóp suchych i popękanych

Cena: 6.65zł/50ml


Czyż to opakowanie nie jest urocze? To krem do stóp Marion z olejkiem z eukaliptusa, masłem shea praz mocznikiem. Takie połączenie rzeczywiście może się sprawdzić. Czas przygotować stopy na lato!

 

5. ON SKIN BY BIOTANIQE - Nawilżająca maska na tkaninie

Cena: 9.99zł/15ml


Nie mogło zabraknąć maseczki do twarzy :) Dzięki 7% niacynamidu, ceramidów i kwasu hialuronowego, maska On Skin ma zapewnić długotrwałe nawilżenie skóry i zapobiegać ucieczce wody. Do tego probiotyki mają wspierać naturalną barierę ochronną skóry. Chyba mam plany na wieczór ;)

 

6. GIFT OF NATURE BY VIS PLANTIS - Krem do rąk i paznokci do skóry pięknej, choć wrażliwej

Cena: 11.49zł/50ml


Było coś do stóp, jest i coś do rąk.. Lekki krem z czarnuszką ma ukoić dłonie i dodatkowo wzmacniać paznokcie. Jestem ciekawa głównie tej drugiej obietnicy. Paznokcie ostatnio mi się bardzo osłabiły więc wspomagam się na różne sposoby, by przywrócić je do świetności.

 

7. GLISS AQUA REVIVE - Ekspresowa maska do włosów

Cena: 11.99zł/200ml


A na koniec drugi kosmetyk do włosów - tym razem ekspresowa odżywka bez spłukiwania. W składzie m.in. kompleks kwasu hialuronowego oraz algi morskie. Odżywka przeznaczona jest głównie dla włosów suchych i normalnych, zapewniając nawet 48godzinne nawilżenie.
Po podsumowaniu produkty beGLOSSY  "Blue Lagoon" wg cen z ulotki są warte ok. 95zł,
a można je kupić na → beglossy.pl ← za 54-59zł w zależności od wybranej subskrypcji :)


Jak Wam się podoba to błękitne pudełko?

Komentarze