GoldenBox no.32 - co skrywa w środku?

Właśnie kurier dostarczył mi najnowszy Goldebox i postanowiłam od razu podzielić się z Wami jego zawartością. Jesteście ciekawi co znalazło się w kwietniowym pudełku?

1.  WHEN - Youth Recharger For Neck, Biocelulozowa maska na szyję

Cena: 46.99zł/1szt


Pierwszy kosmetyk to maska zapewniające ochronę delikatnej skóry szyi. Ma sprawić, że skóra stanie się gładsza, jaśniejsza i bardziej napięta. Esencja maski została stworzona z wysokiej jakości ekstraktu perłowego, koloidalnej platyny i hydrolizowanego kolagenu morskiego.

Zgadzam się, że o szyję warto zadbać, zwłaszcza, że często o niej zapominamy. Nie wiem jednak czy wydałabym ponad 45zł na produkt na jedno użycie... Pewnie nie, ale skoro jest w pudełku to z pewnością użyję i zobaczę czy jest w stanie zapewnić efekt wow. Jeśli nie, to pozostanę przy tradycyjnej formie, czyli używaniu kremu twarzy - w końcu co szkodzi zejść z kremowaniem trochę niżej i zahaczyć o szyję? ;)

 

2. DERMIKA - Lipid Intelligence, Balsam ujędrniający do ciała

Cena: 29.99zł/200ml


Kolejny kosmetyk to balsam do skóry suchej. "Inteligentnych składników aktywnych" mają "uczyć skórę jak reaktywować zdolność do syntezy lipidów". Brzmi bardzo ciekawe :)

 

3. KANN - Eliksir do dłoni

Cena:4.99zł/1ml


Następny produkt to ampułka eliksiru do dłoni, cechującego się pełną biodestępnością oraz natychmiastowym wchłanianiem na poziomie komórkowym w ludzkim organizmie. W pudełku znalazła się ampułka 1ml, ale eliksir sprzedawany jest także w szklanej buteleczce o pojemności 10ml (39.99zł).

 

4. ALA - Kremowa emulsja do mycia twarzy

Cena: 63zł/100ml


Produktem-niespodzianką z boxa okazała się emulsja do mycia twarzy! Ostatnio przerzuciłam się na olejki więc ten kosmetyk z wielką przyjemnością przetestuję. W składzie m.in. olej organowy, aloe vera i olej awokado. Super!

 

5. SLOVIANCA - Krem odżywczo-kojący do cery mieszanej

Cena: 59zł/50ml


Produkty Slovianca to dla mnie nowość. Marka łączy organiczne surowce roślinne z aktywnymi składnikami. Każdy z kosmetyków zawiera w składzie wodę z brzozy będącą bogactwem substancji aktywnych silnie odżywiających skórę. Zamiennie można było dostać krem do cery suchej lub mieszanej, albo serum intensywne/energetyzujące. Do mnie trafił krem odżywczo-kojący do cery mieszanej.


6. MEDIHEAL - Maska w płachcie Light z serum, rozświetlająca

Cena: 23.99/23ml + 4ml


Ostatnie dwa kosmetyki to 2-etapowe maski w płachcie marki Mediheal. LIGHT to maska rozświetlająca - "minizabieg do wykonania w domu do cery ze skłonnościami do przebarwień". Ma wyrównywać koloryt skóry i odmładzać. Oprócz maski w pakiecie znajduje się też serum, które należy nałożyć po zdjęciu maseczki.

 

 7. MEDIHEAL - Maska w płahcie Hydro z serum, nawilżająca

Cena: 23.99zł/23ml +4 ml


Druga maska to wersja HYDRO czyli nawilżająca. Przeznaczona do skóry suchej, dojrzałej lub/i wymagającej ujędrnienia. Podobnie jak wersja LIGHT, i ten minizabieg składa się z maski w płachcie i uzupełniające jej działanie serum.To już cały box. Wartość pudełka Golden Box no.32 to wg ulotki ok. 250zł. 
Boxy kupisz oczywiście na stronie beglossy.pl w zależności od subskrypcji za 89zł lub 99zł


Co sądzicie o zawartości GoldenBoxa no.32?

Komentarze