TRYB JASNY/CIEMNY

3 sposoby na... dzianinową sukienkę!

Rzadko miewam zachcianki, ale wokół tej sukienki moje myśli krążyły dość długo. Niestety w moim mieście rozmiaru nie było, a online informacja, że został wyprzedany. Szczęśliwym trafem, przez całkowity przypadek sukienka, akurat w moim rozmiarze, ponownie pojawiła się w miejscowym sklepie! Dziś więc prosta, jesienna, dzianinowa sukienka na 3 sposoby.

Mimo, że w poprzednich latach jesienią w sukienki rzadko się ubierałam, w tym roku zdecydowanie polubiłam tę część garderoby. Pod koniec września pokazywałam 5 sposób na... zwiewną jesienną sukienkę!, a dziś kolejny wpis z serii X sposobó na... Tym razem bohaterką zostaje dzianinowa sukienka, która sprawdzi się idealnie w chłodniejsze dni.

Sukienkę kupiłam w Reserved. Chodziłam wokół niej miesiąc, ale nigdzie nie było rozmiaru akurat w tym kolorze. Oprócz wersji camelowej jest jeszcze kremowa, butelkowozielona i czarna. Za mną jednak ciągle chodził konkretnie ten model. Gdy w końcu ją sobie odpuściłam, ponownie pojawiła się w sklepie - nie było innego wyboru, musiałam ją kupić ;)

Dziś zapraszam więc na trzy odsłony jesiennej, dzianinowej sukienki!
 

1. Totalny minimalizm

Lubię totalny minimalizm więc najczęściej noszę ją po prosu... solo - świetnie podkreśla talię i to mi się w niej najbardziej podoba. Do tego kryjące rajstopy plus kozaczki na szpilce - i to wystarczy!

kozaki: Ryłko


2. Z kamizelką

Nigdy nie sądziłam, że polubię się z futrzanymi kamizelkami. A jednak! Jesienią sprawdza się idealnie. Niby nie sweter, a jednak dodaje ciepła.

kamizelka: PTAK MODA3. Camelowy total look

Ostatni, poważniejszy, można powiedzieć biznesowy look. Buciki na słupku plus camelowa marynarka.

 

Jak Ci się podobają moje propozycje? 

Która najlepsza?

Komentarze

Polecane posty

instagram @ps.karolina