Kalendarz 2020 do druku (planer) do pobrania za darmo {dwie wersje ♡}

Zobacz jak prezentuje się kalendarz 2020 do druku! Tradycyjnie, jak co roku oddaję w ręce czytelników kalendarz do pobrania za darmo. Za każdym razem cieszą mnie zapytania: "kiedy, i czy, pojawi się kalendarz na kolejny rok?" To niesamowicie miłe ♡  Choć czasem reagowałam zdziwieniem, gdy zapytania pojawiały się jeszcze przed czerwcem ;) Tym razem to kalendarz w formie planera. Jak zwykle jednak minimalistycznie, ale i z odrobiną różu. Dwie wersje do wyboru.


kalendarz 2020 do wydrukowania

Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem postawiłam na minimalizm czyli black and white. Druga wersja to kalendarz z odrobiną różu. Pozostałam przy foncie z zeszłego roku, ale zmienił się trochę format kalendarza - przygotowałam go w formie planera. To po części dla mnie samej - mam plan, by zacząć planować ;) Nie chodzi jednak o rozpisywanie dnia godzina po godzinie, raczej o zaznaczenia najważniejszych zadań, obowiązków czy wizyt. Mam nadzieję, że taka forma kalendarza-planera i Wam przypadnie do gustu!

planer 2020 do pobrania za darmo
Dodatkowo u samego dołu dodałam też miejsce na notatki. Ja mam zamiar wpisywać tutaj najważniejsze cele, które chcę osiągnąć w danym miesiącu.

kalendarz 2020 do pobrania za darmo

 

Kalendarz 2020 do druku

Kalendarz 2020 przygotowany jest, jak zwykle, w formacie A4, ale jeśli masz ochotę możesz wydrukować dwa miesiące na jednej kartce, i tym samym zmniejszyć jego rozmiary - to już zależy tylko od Ciebie.
Kalendarze wyglądają jak na poniższych grafikach. Czarno-biały jest naprawdę bardzo prosty, minimalistyczny. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej pobierany jest właśnie ten utrzymany w czerni i bieli. Drugi różni się jedynie detalem kolorystycznym - liczę na to, że są tu fanki (fani) różu? Oba kalendarze 2020 do pobrania zapisane są w formacie pdf - wystarczy pobrać plik na komputer i wydrukować.

kalendarz 2020 do drukuKalendarz udostępniony jest wyłącznie do użytku osobistego - nie można go odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobał, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej! Będzie mi bardzo miło!
Jestem bardzo ciekawa co sądzisz o moim kalendarzu? Oddaję go trochę z drżącym sercem, bo nie wiem czy zmiana formatu przypadnie Ci do gustu. Koniecznie daj znać, a jeśli tylko masz ochotę to korzystaj do woli!

Komentarze