Share Week 2019 - moje TOP 3!

Niedawno ruszył SHARE WEEK i po raz kolejny postanowiłam się przyłączyć. To świetna okazja, żeby pokazać ulubionym blogerom, że ich praca nie idzie na marne. Ponieważ czasu ciągle mi brakuje, nie zawsze zostawiam komentarz więc zwykle moja obecność nie jest widoczna. Dziś więc zapraszam na moje top 3!

 

Share Week 2019 - moje TOP 3!

Na czym poleca SHARE WEEK 2019 i jak można się przyłączyć?

W skrócie - na swoim blogu publikujesz wpis, w którym polecasz trzech ulubionych blogerów. Następnie link do notki wklejasz pod postem u Andrzeja i trzy wybrane adresy wklepujesz w formularz znajdujący się w tym poście. Share Week w tym roku trwa do 31 marca, a po tym czasie pojawi się podsumowanie zabawy. Znalezienie się w rankingu SHARE WEEK, według mnie, jest więcej warte niż w innych, bo to czytelnicy decydują kto tam się znajdzie. To zależy także od Ciebie, więc przyłącz się do akcji! To świetna zabawa, ale i też forma nagrodzenia blogerów, do których zaglądasz regularnie :)

Nie raz już natrafiłam na komentarz, że nie warto polecać, bo i tak znajdą się tam tylko "wielcy" blogerzy... Ale przecież to od nas zależy kto tam się znajdzie. To ty przez swoje polecenia możesz pomóc odkryć perełki, które dopiero co pojawiły się blogosferze!


Moje typy na SHARE WEEK 2019

Niesamowicie trudno wybrać tylko 3 blogi. Zaglądam do większej ilości osób i wiem, że każda z nich wkłada serce w to, co robi. Niestety do rankingu można zgłosić jedynie 3 miejsca....

Basia Blog

Pamiętam jak parę lat temu ktoś powiedział Basi, że nie dziwi się, że z takim blogiem nie dostała się na SeeBloggers... Było to bardzo krzywdzące, tym bardziej, że jej blog już wtedy był prowadzony bardzo dobrze. Ale Basia jest idealnym przykładem na to, że takie słowa wcale nie muszą nas zdołować, a raczej popchnąć do przodu. W zeszłym roku Basia odebrała statuetkę NAJLEPSZY BEAUTY BLOG i to całkiem zasłużenie. Jej posty to źródło masy informacji, recenzje są bardzo szczegółowe, dopracowane, obszerne i rzetelne, Najlepszy blog urodowy - bez dwóch znań!

Kosmeologika

Jeśli szukam rzetelnej opinii na temat składników kosmetycznych to od razu zaglądam do Ani. Wiem, że ma ogromną wiedzę, a do tego rozsądek. Potrafi wymienić za i przeciw, analizuje, wyciąga wnioski... a nie powiela wykute regułki. Jej blog to skarbnica wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Nie ważne jednak jaki temat porusza - posty zawsze są konkretne i mega wyczerpujące. Zresztą zajrzyj i przekonaj się sama!

Silverleaf Blog

A tu świeżaczek, ale nie byle jaki. Ania sama o sobie pisze: "Uwielbiam analizować sytuacje, zachowania społeczeństwa i relacje międzyludzkie. Lubię dyskutować na argumenty, wymieniać poglądy.." Przekrój tematów jest spory, ale zazdroszczę jej lekkiego pióra, łatwości w wyrażaniu opinii i luzu :)Powiem Ci, że takie polecanie wcale nie jest łatwe. Przyjemnie jest polecić wspaniałe osoby i docenić ich pracę. Chyba każdy z nas wie ile potrafią zdziałać szczere pochwały - i nie szczędźmy ich innym, szczególnie jeśli jest ku temu okazja. Z drugiej jednak strony zawsze mam wrażenie, że w ten sposób wywołuję smutek u osób, które pominęłam. Zaglądam przecież regularnie także na blogi PirelkiCosmetics My AddictionCienistość. Podziwiam m.in. DorotęMarzenę, które udowadniają, że w każdym wieku można realizować swoje pasje i żyć pełnią życia. I mogłabym tak wymieniać bez końca. To jednak jest dla mnie motywacją by wrócić do karoLINKÓW więc spodziewaj się reaktywacji tej serii :)A ty kogo polecisz? Dodaj skrzydeł tym, których czytasz!


Share Week 2019 - moje TOP 3!

Komentarze