Minimalistyczny kalendarz 2018 do druku {do pobrania za darmo}

Ostatni miesiąc był dla mnie naprawdę intensywny. Zastanawiałam się czy i w tym roku udostępniać kalendarz 2018 do druku- nie byłam pewna czy czasowo dam radę, no i czy w ogóle ktoś jeszcze będzie zainteresowany? Nawet nie wyobrażasz sobie jaką przyjemność sprawiły mi wiadomości od czytelników z pytaniami czy mój kalendarz na rok 2018 będzie dostępny do pobrania!

kalendarz 2018 do druku {do pobrania za darmo}

Jak zwykle mój kalendarz do druku jest bardzo minimalistyczny. Sama, jeśli już coś drukuję z internetu, to są to grafiki black&white, właśnie w takiej prostej formie. Mam nadzieję, że i wśród moich czytelników znajdą się fani właśnie takiej stylistyki.

Minimalistyczny kalendarz 2018 do druku {do pobrania za darmo}

Kalendarz 2018 do druku

Kalendarz 2018 do druku przygotowany jest w formacie A4, ale oczywiście możesz wydrukować dwa miesiące na jednej kartce, i tym samym zmniejszyć jego rozmiary. A ponieważ kalendarz jest czarno-biały każda drukarka da sobie z nim radę (i jaka to oszczędność tuszu ;)

Kalendarz wygląda jak na poniższej grafice. Jest naprawdę bardzo prosty, ale mam nadzieję, że jednocześnie efektowny. Zapisany jest w pdf - wystarczy go pobrać na komputer i wydrukować.

kalendarz 2018 do druku {do pobrania za darmo} black&white

POBIERZ KALENDARZ 2018 DO DRUKU
Kalendarz 2018 do druku udostępniony jest wyłącznie do użytku osobistego - nie można go odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobał, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej! Będzie mi bardzo miło!

Buziaki!

Wiem, że część moich czytelniczek też publikuje swoje kalendarze do druku. Jeśli więc Ty też publikowałaś kalendarz, koniecznie się pochwal! No i daj znać co sądzisz o moim :)


 JEŚLI SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO ZAJRZYJ DO WPISU:

Komentarze