Neonowe hybrydy czyli kolor w akcji! {#11 to hit kolekcji}

Wiem, że to troszeczkę późno na kolekcję letnią ale... lato chyba dopiero się rozkręca :) Jeśli lubisz zaszaleć z kolorami (nie tylko w wakacje) to te letnie, neonowe, kolory lakierów hybrydowych Realac Neon Collection powinny Ci przypaść do gustu!
 Realac Neon Collection czyli neonowe hybrydy  w akcji!
Na prezentacji letniej serii lakierów Realac byłam już jakiś czas temu. Uwielbiam te spotkania, bo oprócz zapoznania się z kolejnymi odcieniami, mamy możliwość dowiedzieć się nowych rzeczy odnośnie manicure'u hybrydowego. Już nie mogę się doczekać kolejnych warsztatów i spotkania z pomorskimi blogerkami. Ale nie o tym dzisiaj. 

lakiery hybrydowe Realac Neon Collection czyli kolor w akcji!

W kolekcji Neon Collection znalazły się same soczyste odcienie, z pewnością przykuwające uwagę! Neonowe hybrydy robią wrażenie. Zdecydowanym faworytem okazał się numerek 11 - czyli piękny neonowy róż. Nie skłamię jeśli powiem, że 90% uczestniczek wybrała właśnie ten odcień jako hit kolekcji. Niestety bardzo ciężko uchwycić jego intensywność na zdjęciu, więc musisz uwierzyć mi na słowo, że jest piękny! Ja zwykle unikam neonów, ale przy tym kolorze przepadłam. Oczywiście w kolekcji znalazły się także inne odcienie, więc już pokazuję jakie.

neonowe lakiery hybrydowe Realac Neon Collection czyli kolor w akcji!

#09 to intensywna czerwień wpadająca trochę w pomarańczowe tony

#52 to soczysta pomarańcza. Ja zwykle takich odcieni nie używam, ale lakier już znalazł swoją właścicielkę, która jest nim zachwycona

#47 - kanarkowy żółty. Idealnie pasuje do letniego ombre.

#71 to typowa neonowa zieleń. Kolor bardzo odważny!
 
#15 to jeden z najspokojniejszych odcieni, ale wcale nie mniej wyraźny. To mój drugi typ, zaraz po #11.

W rzeczywistości każdy kolor jest zdecydowanie bardziej intensywny. A poniżej przepiękna #11, choć zdjęcie nie oddaje jego uroku!

neonowy lakier hybrydowy Realac Neon Collection nr 11czyli kolor w akcji!

Jestem ciekawa czy ty lubisz takie odważne neonowe hybrydy? Czy jednak może stawiasz na pastele? No i czy poznałaś już lakiery Realac?

Komentarze