Karteczki z napisami na instagrama {do pobrania za darmo}

Pomysłów na dekorację instagramowych i blogowych zdjęć jest wiele. Jednym z takich sposobów są karteczki z napisami. Mam w swoich zasobach kilka zakupionych fontów, więc postanowiłam, że zrobię z nich użytek. Dzisiaj przygotowałam kilkanaście karteczek na instagrama do druku i pobrania za darmo!
 Karteczki z napisami na instagrama {do pobrania za darmo}

Ponieważ nie mogłam się zdecydować jakie napisy umieścić, i które z przygotowanych wybrać, postanowiłam opublikować wszystkie. Przygotowałam karteczki, które przydadzą się w kontekście blogowych postów, typu: "Nowy post", czy "#ulubione", okolicznościowe (Dobranoc, Good Night, Weekend), oraz luźniejsze (Coffee please, Tea time czy All I need is sleep).

Karteczki z napisami na instagrama do pobrania

Ja drukuję karteczki na zwykłym bloku technicznym. Wszystkie są w wersji czarnej, więc fajnie będą się też komponować na kolorowym ozdobnym papierze - tu wszystko zależy już od Ciebie!

Karteczki z napisami na instagrama do pobrania i druku

Mam nadzieję, że karteczki przypadną Ci do gustu. Używaj ich do woli na blogu czy instagramie. Będzie mi też niezwykle miło jeśli wtedy oznaczysz mój profil @pasjekaroliny lub/i dodasz hasztag #karteczkipk, żeby inni mogli zobaczyć, jak zrobić z tych karteczek użytek. A poniżej możesz zobaczyć jak jedną z nich wykorzystała Misslilith.

Karteczki na instagrama podzielone są na dwa arkusze. Gdy klikniesz w ikonkę "pobierz" zobaczysz pogląd - oczywiście pobrać możesz oba pakiety!

Karteczki na instagrama są do pobrania za darmo - udostępnione są wyłącznie do użytku osobistego - nie można go odsprzedawać, ani udostępniać do pobrania. Jeśli ci się spodobały, śmiało możesz przekazywać link do posta (nie do dysku Google) dalej! Będzie mi bardzo miło! A jeśli masz ochotę na karteczki z innymi napisami - śmiało napisz o tym w komentarzu! To z pewnością nie ostatnia seria! No i oczywiście daj znać jak te Ci się podobająPrzy okazji - biorę udział w konkursie.
Będę wdzięczna jeśli pod tym filmikiem zechcesz zostawić komentarz i dodać serduszko :)
Dla Ciebie to chwila, a dla mnie szansa na wygraną :)

Przyznajcie się - kupiliście kiedyś coś z polecenia na blogu lub instagramie? 😊 Jestem ciekawa co to było? Gdzie szukacie zakupowych inspiracji? Ja kiedyś kupowałam kosmetyki z polecenia koleżanki z ławki, później przyjaciółek ze studiów ... a dziś oczka mi się świecą, gdy przeglądam blogi i instagrama. W taki sposób w moje ręce wpadł puder z tego gifa i cudowny rozświetlacz TooFaced, który jest kilka zdjęć niżej (to przez @misslilith 😘). A dzięki @see_bloggers odkryłam @buyblo - tu w łatwy sposób inspirację możesz przenieść do realu 💕 Przy okazji postanowiłam zgłosić się do konkursu więc jeśli podoba ci się ten filmik to daj serduszko, a może i komentarz? 😘 [szkoda, że insta tak zjadło jakość 😐] ______ #1000buyblo #buybloinspiruje #gif #asuspl #asuszenfone #zenfone3 #maccosmetics #pudermac #macmineralize #ilovepink #pinkbackground #rozowetlo #kosmetyk #kupilam #inspiracja #dajserduszko #seebloggers #gdynia #seebloggers2017 #buyblo #zakupy @asuspl #mineralizeskinfinish #skinfinish #blogkosmetyczny #blogurodowy
Post udostępniony przez Karolina Gie. (@pasjekaroliny)

Komentarze