Pasta wybielająca zęby - pomożecie?

Poszukuję jakiejś dobrej pasy wybielającej. Kiedyś używałam Pearl Drops, ale teraz tylko z tej firmy jest kilka różnych past. Mogłybyście mi polecić, która rzeczywiście działa? Piję naprawdę dużo zielonej herbaty i moje zęby potrzebują wybielenia, a nie chcę używać nic bardziej inwazyjnego (choć ciągle po głowie mi chodzi Biała Perła). Ze względu, że w takich pastach można przebierać, nie mogę się zdecydować.


Co wybrać? Próbowałyście którejś?

Komentarze

 1. Jak dla mnie wszystkie pasty "wybielające" to pic na wodę za przeproszeniem, szczególnie blend - a - med. Jeszcze żadna nie wybieliła mi zębów, nawet w minimalnym stopniu, chociaż wcale nie mam jakiś większych problemów. Mój brat chodzi do stomatologa na czyszczenie, bo dużo pije kawy i pali, po tym ma ząbki jak perełki:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi jeszcze niestety żadna pasta nie wybieliła zębów :( A również piję dużo herbaty i moim ząbkom daleko do białości ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak Lusia polecam wizytę u stomatologa. Pastom wybielającym mówię NIE.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie! Nie spodziewaj się wybielenia zebów, po używaniu wyłącznie pasty wybielającej.Na allegro są do kupienia paski wybielające i one rzeczywiście niektórym pomogły i efekt był powalający.Ale do tego trzeba przebadać zęby i spytac dentysty,czy nie uszkodzi to Twoich zębów... Do tego,po takim wybielaniu powinno się zrezygnować chociaż na tydzień z rzeczy,które barwią ząbki :/ ewentualnie polecam picie takich napojów przez słomkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nigdy nie używałam, nie wolno mi ze wzgledu na aparat stały ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie wierzę żadnej paście wybielającej;p

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz - to niezwykle motywuje do dalszego pisania!