Lakier Oriflame, Pure Colour, Dark Purple

Lakier: Oriflame, Pure Colour, Dark Purple

Pojemność: 8 ml

Cena: 14 zł, w promocji ok. 8 zł

Dostępny: Oriflame

Czas schnięcia: kilka minut

 Trwałość: 3-4 dni


Mam mieszane uczucia co do tego lakieru. Kolor bardzo mi się podoba tym bardziej, że fiolety uwielbiam. Jest to bardzo ciemny fiolet z ładnym połyskiem. Trzyma się ok. 3 dni, co na moich paznokciach jest całkiem dobrym wynikiem. Jednak malowanie nim nie jest najłatwiejsze. Po pierwsze opakowanie nie jest zbyt wygodne, a po drugie lakier przy nakładaniu cieńszej warstwy tworzy nieładne smugi. Szkoda, bo przy jednej warstwie kolor nawet bardziej mi się podoba. Do całkowitego pokrycia potrzeba dwóch grubszych warstw. Mimo, że szybko schnie, potrzeba trochę czasu by precyzyjnie nim pomalować paznokcie, tym bardziej, że przy ciemnych kolorach widać każdy błąd - co zresztą można zauważyć na poniższych zdjęciach. Wybaczcie niedociągnięcia - przy dwójce dzieci brak czasu to reguła, a chciałam Wam pokazać kolor i efekt "na szybko". Gdy mam czas, by bez pośpiechu i spokoju pomalować paznokcie to lakier wygląda ślicznie, ale przy dwójce małych dzieci narazie trudno mi go znaleźć. Dlatego chwilowo wybieram lakiery łatwe w użyciu. Co nie zmienia faktu, że lakier z Oriflame jest całkiem przyzwoity.

w świetle dziennym
w sztucznym świetle

To jest moja subiektywna ocena.
Inne opinie znalezione w sieci:
1. Wizaż
2. sauria80world
3. polish-my-nail

Jak Wam się podoba? Miałyście okazję używać lakierów z Oriflame? Jak wrażenia?

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Masz rację - w cenie regularnej prawdopodobnie bym go nie kupiła, ale czasem w promocji jest coś ok 8zł lub nawet taniej. Ja kupiłam pół roku temu chyba za ok. 6 zł, a do tego siostra jest konsultanką, więc jeszcze z odliczeniem marży.

   Usuń
 2. Hej! Jeśli masz ochotę zapraszam do udziału w TAG'u : http://chabroweoczyani.blogspot.com/2013/01/the-versatile-blogger-tag-nowy-nagowek.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny kolorek :)
  Obserwuję i zapraszam do nas do rewanżu:
  www.ourloveourpassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio zamawiałam lakier z Orilame i miałam dylemat między właśnie tym kolorem, a burgundem. Ostatecznie zdecydowałam się na ten drugi, ale fiolet jest piękny, więc z pewnością po niego wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny kolor, uwielbiam takie odcienie fioletu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny lakier, dzięk iza zaproszenie ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam kiedyś lakier z tej serii, ale niestety nie byłam zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam kilka lakierów z Oriflame'u :) Ja zdecydowanie wolę jasne kolorki na paznokciach, ale u Ciebie pięknie wygląda ten fiolet :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz - to niezwykle motywuje do dalszego pisania!