Bonprix- spodnie w wersji "niska sylwetka" kontra "typowa" {coś dla niskich dziewczyn}

Mam 162cm wzrostu i dobrze mi z tym ;) Niestety większość spodni dostępnych w sklepach jest na mnie za długa. Nie zawsze skracanie nogawek jest rozwiązaniem - są fasony, które na tym wiele tracą i to już nie "to". Wielką zaletą Bonprix jest możliwość wyboru między "typową sylwetką", "niską" i "wysoką". Dziś pokaże Wam na przykładzie jednych jeansów czy rzeczywiście "niska sylwetka" pasuje na niską sylwetkę ;)

Już jakiś czas temu pokazywałam Wam marmurkowe spodnie Bonprix. Wybrałam wtedy wersję "niska sylwetka". Zakochałam się w nich od razu. Pięknie leżą i są niezwykle komfortowe w noszeniu. Domyślnie to spodnie 7/8. Byłam ciekawa jak prezentowałyby się na mnie w nieco dłuższej wersji więc tym razem zamówiłam wariant dla "typowej sylwetki". Czy jest jakaś różnica? 

Nie robiłam takich eksperymentów przy standardowej, długiej nogawce, bo istniałoby ryzyko, że będą dużo za długie. Zawsze, jeśli jest taka możliwość, zamawiam wersję dla niskiej sylwetki. Piszę, że "jeśli jest taka możliwość', bo nie wszystkie spodnie występują w tych wariantach.


bonprix -  Dżinsy ze stretchem Skinny dla niskiej sylwetki 


Tak prezentują się jeansy w wersji dla "niskiej sylwetki". Spodnie miały być 7/8 i są. Fajnie przylegają zarówno w pasie, jak i biodrach - a z tym też zwykle mam problem. No i wielki plis za wąskie łydki!


 

bonprix -  Dżinsy ze stretchem Skinny dla typowej sylwetki 


A poniżej możesz zobaczyć wersję dla "typowej sylwetki". Spodnie są wyraźnie dłuższe. Już nie przylegają tak ładnie na samym dole, ale jednak domyślnie to jest szerokość łydki, a nie kostki. Mimo wszystko super leżą, prawda?
 


A tu na koniec zestawienie obu wariantów!

Cieszy mnie, że w końcu jest wybór i można wybrać spodnie, które długością będą pasować od razu, a nie po skracaniu! 

Która wersja leży lepiej?

Komentarze