beGLOSSY Go Green ... bez pudełka!

Lipcowe pudełko beGLOSSY... bez pudełka! Hasło przewodnie to Go Green i zaskakuje zawartością 7 pełnowymiarowych kosmetyków. Co znalazło się w środku?

 
 

Zamiast klasycznego pudełka tym razem... ekotobra! Przydatny gadżet więc już za  to duży plus! Ale jakie kosmetyki do mnie dotarły?


1. AA ECO - Certyfikowana pianka do higieny intymnej

Cena: 15.29zł/150ml


Pierwszy kosmetyk to pianka do higieny intymnej. Ekologiczna formuła opiera swoje działanie na 95% składników pochodzenia naturalnego. Dodatkowo certyfikat ECOCERT potwierdza, że produkcja pianki odbywa się w sposób przyjazny dla środowiska, a użyte surowce podlegają rygorystycznej kontroli jakości i bezpieczeństwa. 


2. AA WINGS OF COLOR - So Big Full & Long Lashes Eco Mascara Natural

Cena: 37.99zł/6.5g


Maskara zawsze cieszy - to chyba jedyny kosmetyk, który używam codziennie. Ta ma mieć intensywną czerń, wydłużać i pogrubiać. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego oraz certyfikat ECOCERT i Vegan Socienty.


3. BIELENDA - Insta Make-up Magic Nude, Fluid matujący

Cena: 37.99zł/30g


Fluid matujący beze efektu maski? Przekonamy się. Mam truskawkową (rozświetlającą) wersję i jest naprawdę fajny - ładnie dopasowuje się do cery, nie podkreśla suchych skórek... choć krycie mógłby mieć lepsze. Jestem więc ciekawa jak wypadnie w porównaniu z tą nowością - zwykle fluidy matujące krycie mają większe.


4. INELIA - Vegan, Krem do rąk

Cena: 7.50zł/100ml


Naturalny, wegański skład to coś co pewnie nie jednego przekona. Zamiennie można było trafić jedną z trzech wersji: Avocado, Acai lub Mango. Do mnie trafiła ta pierwsza. Krem używałam od razu i muszę powiedzieć, że ekspresowo się wchłania i pozostawia efekt nawilżenia, ale bez lepkiej warstewki. Dla kogoś kto pracuje "przy klawiaturze" to duża zaleta.


5. TOŁPA - Pure Trends, All Green, Żel-olejek do mycia twarzy

Cena: 17.99zł/200ml


Kolejny kosmetyk to żel-olejek, który ma dokładnie usuwać zanieczyszczenia oraz makijaż, nawet ten wodoodporny. Ja od dłuższego czasu na co dzień wybieram tusze wodoodporne (maseczka + zwykły tusz zwykle kończyło się "pandą") więc z chęcią sprawdzę jego możliwości.


6. OILMEDICA - Odżywczy krem na dzień

Cena: 39.90zł/50ml


Następny kosmetyk to krem na dzień (zamiennie można było dostać krem na noc) marki Oilmedica. Dzięki probiotykom w składzie, krem ma zapewniać idealne warunki dla pozytywnej flory bakteryjnej, która stanowi naturalną barierę ochronną dla skóry. Efekt stosowania? Ma zmniejszać zaczerwienienia, niedoskonałości skórne i zapewniać witalność skórze :)


7. CANABO - Balsam do ciała z ekstraktem z konopi

Cena: 14.99zł /222ml


Balsam do ciała Canabo zawiera 96% składników naturalnych pochodzenia roślinnego . Ma intensywnie regenerować i odżywiać nawet bardzo suchą i wrażliwą skórę, łagodzić uczucie suchości o podrażnienia oraz przeciwdziałać odwodnieniu skóry.


8. MINTBEAUTY - Dwustronna tarka do stóp

Cena: 24.99zł/1szt. - prezent dla klientek VIP


Ostatnia rzecz w boxie trafiła do klientek VIP. Jest to praktyczna tarka wykonana z naturalnych materiałów, wyposażona w dwie powierzchnie trące o gradacji 100/180.
Po podsumowaniu produkty beGLOSSY "Go Green" wg cen z ulotki są warte ok. 170zł,
a można je kupić na → beglossy.pl ← za 54-59zł w zależności od wybranej subskrypcji :)
Jak Wam się podoba beGLOSSY Go Green?

Komentarze