beGLOSSY Coral Essence - box wypchany po brzegi... ale czy zachwyca?

Coral Essence to hasło przewodnie wrześniowego pudełka beGLOSSY. Tym razem w boxie znalazło się aż 6 pełnowymiarowych kosmetyków i jedna miniatura.  Pudełko wypchane więc po brzegi... ale co znalazło się w środku? Zapraszam na mały przegląd.

 

1. AA SUPER FRUITS & HERBS - Żel do mycia ciała dynia & jaśmin

Cena: 11.69zł/500ml


Pierwszy produkt do żel pod prysznic o pięknym zapachu. Lubię takie kosmetyki, bo przy 5-osobowej rodzinie schodzi ich naprawdę sporo. Plus za dużą pojemność (500ml).

 

2. MARION GOLDEN SKIN CARE - Odmładzająca maska na twarz

Cena: 8zł/1szt


Drugi kosmetyk to maska odmładzająca w formie hydrożelowego płata nasączonego aktywnym serum. Ma nawilżać, wygładzać cerę oraz pobudzać skórę do odnowy i regeneracji. 

3. GLISS SPLIT ENDS MIRACLE - Odżywka do włosów

Cena: 9.99zł/200ml
Kolejny kosmetyk, który z pewnością zużyję, czyli odżywka do włosów. Gliss Split Ends Miracle ma odbudowywać uszkodzone włókna włosów i spajać zniszczone końce. Alternatywa dla ścięcia końcówek? Zobaczymy... ;) 

4. MAYBELLINE - Błyszczyk Lifter Gloss

Cena: 39.99zł/5.4ml

W boxie znalazły się dwa kosmetyki kolorowe - pierwszym z nich jest błyszczyk Maybelline w kolorze 008 Stone. Nadaje ustom nieprawdopodobny połysk - już czuję, że się z nim polubię. Zdecydowanie wolę błysk niż mat. Błyszczyk nadaje ustom kolor, ale nie jest totalnie kryjący - efekt zależy od wyjściowego koloru ust. Jestem naprawdę zadowolona z efektu i czuję, że będzie idealny na co dzień.
Jak Wam się podoba ten kolorek?
 
 

5. BIODERM DERMOCOSMETICS - Serum kolagenowe

Cena: 59zł/30ml - miniatura 8ml
Jedyna miniatura w tym pudełku to serum kolagenowe. Według producenta serum "zawiera biologicznie aktywny kolagen, który po zetknięciu ze skórą zmienia postać na pojedyncze aminokwasy i peptydy, które przenikają do skóry i pobudzają tworzenie kolagenu". Zużyję na pewno - plus za wygodne opakowanie :)

6. GLAZEL VISAGE - Cień sypki Glamour 15 

Cena: 12.80zł/2g

Drugi kosmetyk kolorowy to sypki cień do powiek marki GLazel Visage, wykonany w 100% z minerałów. Odcień G15 ma kremową barwę o perłowym wykończeniu. Ciężko go uchwycić na zdjęciu, ale świetnie się sprawdzi do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka, bo takie naprawdę ładny błysk. Mam też ochotę sprawdzić jak wypadnie w charakterze... rozświetlacza :)

7. LIRENE - Rajstopy w sprayu, lekko opalona satynowa skóra

Cena: 19.99zł/75ml

Ostatni produkt w pudełka to... rajstopy w sprayu. Jestem bardzo zadowolona, że taki kosmetyk znalazł się w boxie. Od dawna miałam ochotę wypróbować ten wynalazek, ale jakoś nigdy się nie zdecydowałam. Teraz mam okazję i z pewnością ją wykorzystać. Zobaczymy czy jest to produkt typu "must have" czy raczej zbędny bajer.

DODATEK - SESDERMA - Żel do higienizacji dłoni


Dodatkowo w pudełku znalazłam produkt do dezynfekcji dłoni - nie znalazł się on jednak w standardowym boxie.Po podsumowaniu produkty beGLOSSY "Coral Essence"  wg cen z ulotki są warte ok. 118zł,
a można je kupić na → beglossy.pl ← za 39-49zł w zależności od wybranej subskrypcji :)
Co sądzisz o beGLOSSY Coral Essence?

Komentarze