KONKURS - wygraj nowość Garnier Korygujący Krem Matujący!

Kilka dni temu pokazywałam na instagramie paczkę niespodziankę od Garniera, w niej m.in. nowy korygujący krem matujący. Niedługo postaram się napisać o nim kilka słów od siebie, ale już dzisiaj któraś z Was może przetestować go razem ze mną! Zapraszam na konkurs, który jest banalnie prosty!


Korygujący krem matujący Garnier Czysta Skóra wg producenta "znacznie zwęża pory, redukuje niedoskonałości oraz zmniejsza widoczność śladów po nich, a także zapewnia jej 24 godziny nawilżenia".  Krem łączy antyoksydacyjny ekstrakt z borówki, kwas salicylowy o właściwościach antybaktreyjnych oraz mikrozłuszczający kwas LHA, aby zwiększyć skuteczność przeciwdziałania niedoskonałościom. Teoretycznie przeznaczony jest dla nastolatek... ale niestety problem niedoskonałości często nie mija z wiekiem. Ja mimo, że lat nastu już nie mam, to jednak co jakiś czas na mojej twarzy pojawiają się niemiłe niespodzianki. Trochę pociesza mnie fakt, że nie jestem sama (o czym świadczą komentarze pod moim zdjęciem na instagramie), ale miło by było ten problem nieco zmniejszyć. Najgorsze jest to, że zwykle kremy matujące dodatkowo przesuszają skórę, a latem raczej powinnyśmy zadbać o jej porządne nawilżenie, nawet jeśli jesteśmy posiadaczkami tłustej cery.
Czy ten krem będzie cudownym antidotum?

Moja opinia pojawi się za jakieś dwa tygodnie, ale jeśli masz ochotę go wypróbować razem ze mną to zapraszam do zabawy.

Wystarczy, że odpowiesz na dwa pytania:
1. Który owoc nawilża skórę, jednocześnie działając wygładzająco i pomagając zwalczyć zmiany?
2. Czego oczekujesz od idealnego kremu?

Konkurs trwa od dzisiaj do 12.07.2016r. A cały regulamin znajdziesz tutaj (Regulamin - przeczytaj!)

Powodzenia!

EDIT: 13.07.2016

Nagroda wędruje do Ady Rymaszewskiej.

Serdecznie gratuluję, a wszystkim pozostałym dziękuję za udział (cieszy mnie, że nawet mężczyźni się skusili). Już niedługo pojawi się moja opinia na temat tego kremu :)

Komentarze