"Poleć kosmetyk i wygraj go" - Wyniki

Obiecałam, że na przełomie marca i kwietnia podam wyniki konkursu "Poleć kosmetyk i wygraj go", tak więc czynię to dziasiaj.

Przejrzałam wszystkie Wasze zgłoszenia. Niektóre kosmetyki miałam i już są moimi ulubionymi. Inne bardzo mnie zaciekawiły i mają dużą szansę się nimi stać. Wszystkie podane kosmetyki możecie sprawdzić TUTAJ.

Ponieważ nie mogłam zdecydować się na jeden kosmetyk, wybrałam te, które najbardziej mi się spodobały (podkreślam, że kosmetyki były oceniane według mojej subiektywnej oceny, więc nie każdy musi się ze mną zgadzać). Następnie sprawdziłam "opcje dodatkowe", czyli polubienie mojej strony na FB, banerek, blogrolle oraz aktywność na blogu, i na tej podstawie przynałam dodatkowe losy.

W wyniku losowania "Kosmetycznym Hitem" zostaje...

peeling Joanna Naturia

Kosmetyk ten nie jest drogi (kosztuje ok. 5zł), co także jest jego zaletą, ale poza tym jest naprawdę rewelacyjny. Nie pisałam jeszcze recenzji tego produktu, więc odsyłam Was do recenzji zwyciężczyni (KLIK).

A osobą, która podała tą propozycję jest:

Moshi

Proszę Cię byś odezwała się do mnie na maila yagoda_she@wp.pl. Ponieważ tak jak pisałam, kosmetyk nie jest drogi, proszę podaj dwa warianty zapachowe, jakie chciałabyś dostać. Dodatkowo dorzucę coś od siebie - jeśli będziesz miała ochotę podzielisz się zawartością na swoim blogu, a jeśli nie to pozostanie to naszą tajemnicą:) Mam nadzięję, że nie masz nic przeciwko linkowi do Twojej recenzji.

Przykro mi, ze nie mogłam nagrodzić Was wszystkich, ale nie martwcie się - niedługo będzie następny konkurs. Ponieważ w obecnym konkursie było tylko 31 zgłoszeń, następnym razem zorganizuję zwykłe rozdanie. Mam nadzieję, że chętnych będzie więcej.

Komentarze

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz - to niezwykle motywuje do dalszego pisania!